Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo

Ти плачеш не про свого колишнього, ти плачеш про себе

Запам’ятайте слова Габріеля Гарсіа Маркеса: «Жодна людина не заслуговує твоїх сліз, а ті, хто заслуговують, не змусять тебе плакати».

Хоча багато людей, які пережили болісний розрив з коханою людиною, впевнені, що їм так боляче через партнера, але все набагато складніше. Насправді вам не вистачає не того, хто розбив серце. Ви плачете про себе колишніх, і знадобиться якийсь час, щоб заповнити ті частинки себе, яких так не вистачає.

Розрив практично ніколи не буває легким і безболісним. І незалежно від того, довелося вам пережити якісь токсичністосунки або все сталося якось само собою, доведеться пройти через дуже непростий період у своєму житті. Його багато хто називає часом втрати душі. Ви будете почувати себе розгубленими, безцільно блукати і не розуміти, ні куди йдете, ні – навіщо. Все це ви це подолаєте, обов’язково. Але буде нелегко.

Ви не уявляєте, як тепер жити без людини, з яким ще недавно стільки пов’язувало. Адже ви звикли бути поруч, а тепер доведеться продовжувати шлях вже без неї. Вчитися жити, знаючи, що її вже ніколи не буде поруч.

Проходить якийсь час, і ви з подивом бачите, що не впізнаєте себе. Ви виросли, змінилися, стали зовсім іншими. Причому ще рік тому навіть не могли собі уявити подібного. І хоча вам як і раніше боляче і відчуваєте себе нещасними, розумієте, що рухаєтеся до чогось абсолютно нового і колосального.

Всередині – ще багато хаосу і безладу, і вам потрібно з цим змиритися, щоб ви змогли зрозуміти, як рухатися вперед, і головне – в якому напрямку. В першу чергу, доведеться дуже багато чого переосмислити і над багато чим попрацювати. Адже розрив не минув безслідно – емоційний багаж невдачі і поразки все ще з вами.

Ваш біль природна, а сльози – абсолютно нормальна реакція людини, у якого є душа і серце. Ви ніяк не можете забути, відпустити те, чого вже немає. Пригадуєте щасливі дні, роздумуєте, як би все могло статися, якщо … Але насправді ви плачете зовсім не про ту людину. Вони стікають по щоках через те, що ви втратили себе. Це ви не про нього плачете – це ви про себе …

Пояснюється все просто: ви були настільки близькі, що сприймали цю людину як частину себе. І сьогодні цієї частині немає. Нічого дивного, що відчуваєте розгубленість, як ніби чогось не вистачає. Начебто ніщо не має значення тепер.

Який же вихід з цієї ситуації? Як вам знову знайти себе? В першу чергу усвідомити, що ви не просто засмучені.

Намагаючись впоратися з горем, ви ростете як особистість, змінюєтеся в кращу сторону і відкриваєте в собі нові грані – ті, про які навіть не підозрювали.

Все у вашому житті ще буде – і любов, і людина, яку заслуговуєте. Проте, перш ніж вирушити в дорогу далі, вам доведеться зіткнутися з багатьма речами прямо зараз. Наприклад, доведеться подивитися на себе абсолютно в новому світлі і по-справжньому зрозуміти, чого ви хочете і куди прямуєте. І в цьому вам ніхто не здатний допомогти – розраховувати можете тільки на себе. Тільки так зможете стати людиною, яка максимальновідповідає вашій сутності.

Не докоряйте собі за сльози і не соромтеся їх. Немає нічого поганого в тому, щоб відчувати і виражати свої емоції. Не стримуйте їх в собі, не вдавайте сильних і байдужих. Боляче – плачте. Зрештою, вічно це теж тривати не буде, і незабаром біль вщухне.

Виражати свої емоції будь-яким способом – аби допомагало. Можете порізати на мікроскопічні шматочки фотографію людини, яка розбила серце. Або викинути в сміттєве відро її подарунки. Якими б безглуздими не виглядали ваші дії, якщо працює – можна і подуріти. Головне – ви впораєтеся. Висохнуть сльози, на душі знову з’явиться легкість, ви заново навчитеся радіти і сміятися. А найголовніше – ви знайдете цілісність.

Зростання ніколи не буває легким, а вам доведеться рости і досить кардинально. Це необхідно, перш за все, для того, щоб рухатися далі. Відчуйте свою внутрішню силу і дозвольте їй розкритися. І навіть якщо сьогодні здається, що весь світ – проти вас, це не так. Світ і люди в ньому – дуже різні. І хороших людей, які будуть на вашому боці – набагато більше.

Ви впораєтеся. Ви виростите. Ви станете кращою копією себе. Ви знайдете любов і нових друзів. І тоді точно усвідомите, що весь цей час плакали зовсім не про нього, а про себе. І ця сторінка вашого життя – позаду. Перевертайте її і починайте нову главу – щасливу…

 

Переклад: редакція “Між нами, дівчатками”

За матеріалами

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Ти плачеш не про свого колишнього, ти плачеш про себе

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: