Про жіноче відверто та з гумором!
Корисно, Цікаво

5 найпоширеніших жіночих комплексів, від яких потрібно негайно позбутися

Жінки частіше за чоловіків схильні до комплексів. Їм страшно старіти, змінюватися, товстіти … Вони весь час переживають про деталі, намагаються виглядати ідеально, бути цікавими співрозмовницями, хорошими коханками, кращими друзями … І в підсумку набирають цілий багаж комплексів, що все не так, як хочеться, як мріється. Ось 5 головних причин, чому навіть ідеальні, красиві і розумні жінки відчувають страх і невпевненість.

Старість

Вік для багатьох жінок — делікатна тема. Вони його приховують, маскують під кремами, молодіжним одягом … Ніхто не хоче миритися з тим, що він не буде молодий вічно. А треба, бо молодість все одно піде, навіть якщо ви вимазані кремом і одягнені як підліток. Краще вже бути елегантною жінкою на свій вік. Такими більше захоплюються.

Вага

Вічне «я погладшала» … Жінки бояться набрати зайвий кілограм, відмовляють собі в солодощах, не вживають хліб … Жахливий комплекс товстушки ще більше дратує чоловіків.

 

Зріст

Низькі дівчата переживають, що вони занадто низькі, високі — що занадто високі. Дівчата зростом 170 см турбуються, що хлопець, який їм сподобався, має такий ж зріст … Словом, незадоволених своїм ростом багато … А всього то потрібно навчитися любити себе такою, якою вийшла від природи.

Комплекс невдахи

Жінки із заниженою самооцінкою, які вічно з цією самооцінкою ходять, як з прапорцем, мовляв «подивіться-втіште». Досить. Ніхто таких не любить.

Комплекс жертви

Це жінки, для яких завжди і у всьому винні інші: поганий чоловік, поганий начальник, жахливі родичі, жахливі діти. І такі завжди вибирають собі в життя тих, хто напевно зможе забезпечити їм цей комплекс жертви: чоловіків-тиранів, друзів-паразитів та ін.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
5 найпоширеніших жіночих комплексів, від яких потрібно негайно позбутися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: