Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

В один прекрасний день ти зустрінеш Чоловіка, для якого станеш сонцем і розкриєшся, немов квітка!

Ти обов’язково зустрінеш чоловіка, який буде кохати тебе такою, яка ти є. 

Не потрібно бути з ким попало тільки для того, щоб не залишатися самотньою. Кожна жінка заслуговує на найкраще — і ти повинна отримати справжнє кохання. 

І не потрібно думати та гадати, твоя це людина чи ні. Ти одразу це зрозумієш. Тебе не будуть мучити різні здогадки, страхи та мрії, адже поруч з таким чоловіком ти станеш найщасливішою жінкою!

Поряд з таким чоловіком у тебе не виникне думки, нав’язуєш ти себе чи ні, адже стосунки будуть складатися самі собою гармонійно й природно. 

Такий чоловік дозволить тобі бути такою, як ти є, він не буде намагатися тебе змінювати, не прищепить нові комплекси, а покохає всю тебе — з твоїми перевагами і недоліками, звичками та прагненнями. 

Він буде щиро милуватися твоєю посмішкою, захоплюватися кожним вигином твого тіла, ти його підкориш своєю манерою поведінки. У вас буде багато спільного та відмінного, але це не заважатиме переживати щасливі й подекуди кумедні моменти.

Він просто скаже – це моя жінка і я її люблю! І ніколи нікому не дасть її образити! Він пишатиметься тобою і вважатиме за честь бути поруч!

Він не буде закочувати очі та не буде намагатися тебе змінити. Він буде любити тебе з усіма твоїми дивацтвами. 

Ти зустрінеш такого чоловіка – і все стане на свої місця! 

Просто потрібно перестати шукати його в натовпі, припинити порівнювати кожного чоловіка до власного ідеалу. Ти зустрінеш його і всі твої попередні вимоги та бажання не будуть мати сенсу. Адже ти теж в нього закохаєшся без тями…

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
В один прекрасний день ти зустрінеш Чоловіка, для якого станеш сонцем і розкриєшся, немов квітка!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: