Про жіноче відверто та з гумором!
Думки, Цікаво

Анжеліна Джолі: «Божевільна любов проходить швидко, любов двох божевільних – ніколи!»

Приголомшливо красива жінка, одна з найвідоміших в світі актрис, неймовірно турботлива мама і дружина, посол доброї волі ООН – Анжеліна Джолі стала справжнім символом жіночності, сили духу і доброти.

Її життя не завжди було таким: юність Анжеліни супроводжувалася небезпечними захопленнями, наркотиків, легкими відносинами і розгульним способом життя. Але, можливо, саме завдяки цим випробуванням, вона навчилася цінувати добро, співчувати і любити, а тепер вчить цьому весь світ.

Представляємо вашій увазі – 20 цитат Анжеліни Джолі, наповнених її дивовижною мудрістю:

1. Божевільна любов проходить швидко, любов двох божевільних – ніколи!

2. Коли ти робиш щось для інших від душі, не чекаючи подяки, хтось записує це в книгу долі і посилає щастя, про яке ти навіть не мріяв.

3. У відносинах потрібно давати стільки свободи, щоб людина сама хотів все частіше бувати поруч з вами. Любов – це коли не тримаєшся за людину, а даєш завжди право вибору …

4. Наші уявлення про те, як все повинно бути, заважають нам насолоджуватися тим, як все є.

5. Любов – це коли ти віддаєш, і тобі хочеться віддавати ще більше. Пристрасть – це коли ти береш, і тобі хочеться брати ще.

6. Коли хтось любить тебе і коли ти робиш когось щасливим, ти раптом починаєш відчувати себе найкрасивішою людиною в світі.

7. Якою б сильною не була жінка, вона чекає чоловіка сильнішого за себе … І не для того, щоб він обмежував їй свободу, а для того, щоб він дав їй право бути слабкою.

8. Мені подобається дорослішати, ставати зрілою і, відповідно, розсудливою. Всі події, які відбуваються в моєму житті, я тепер сприймаю простіше.

9. Мені потрібен сильний чоловік, бездоганно сильний у всіх сенсах, і щоб у нього була єдина слабкість – я.

10. Діти – це наша слабкість і наша сила. Я навіть не уявляю собі, що зі мною буде, якщо з кимось із них щось трапиться. Про мене можуть говорити і писати найжахливіші речі, але варто мені опинитися вдома і побачити дітей, відчути їх любов, я здаюся собі найважливішою людиною на світі

11. Любов – це, коли бажаєш все найкраще людям, яких любиш, коли ставиш їх інтереси і благополуччя вище власних, завжди.

12. Ніколи не потрібно шукати винних, потрібно жити, не завдаючи нікому болю, не судити інших людей і бути абсолютно вільним.

13. Мені завжди здавалося, що я виглядаю як дурна лялька з величезним ротом і волоссям на прямий проділ. Згодом ти дорослішаєш і розумієш, що всі речі в собі треба приймати. А потім цілуєш свого коханого і розумієш, для чого тобі ці губи.

14. Я ні про що не шкодую. Ніколи не шкодувала. І не вірю в плодючість жалю. Поки ти шкодуєш, ти соромишся себе. Поки соромишся – ти в клітці.

15. Ми любимо когось не тому, що нарешті зустріли ідеал, а тому, що побачили його в комусь недосконалому.

16. Я думаю про смерть більше, ніж інші люди, це, напевно, тому, що я люблю життя більше, ніж вони.

17. Він живе почуттями, а відчувати серцем – це найкраще, на що здатна людина.

18. Іноді я думаю, мій чоловік – такий приголомшливий, що я не знаю, чому він зі мною. Я не знаю, чи достатньо я хороша. Але якщо я роблю його щасливим, тоді це – все, чим я хочу бути.

19. У мене не так багато близьких друзів, з ким я могла б відверто поговорити. Тому самотність – іноді теж гідний співрозмовник.

20. Важливий не той, хто був з тобою з самого початку, а той, хто буде з тобою до кінця.

Переклад: редакція Freedom

За матеріалами

 

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Анжеліна Джолі: «Божевільна любов проходить швидко, любов двох божевільних – ніколи!»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: