Про жіноче відверто та з гумором!
Гумор

Класифікація дуреп

Жінкам без почуття гумору читати заборонено!

 

Дурепа феєрична

За нею прикольно спостерігати, попередньо сховавши всі колючі штукенції та предмети, що б’ються. Гостра на язик, в міру добра, в голові – місиво з уривків шкільних знань рівня 6-го класу, серіалів, оповідей подруг про нещасливе особисте життя і власних химерних уявлень про життя та чоловіків.

 

Дурепа злостива

Бита життям через власну дурість, вважає себе розумною, білою та пухнастою, а довколишніх – ідіотами, які їй все на світі винні. Живе з думкою, що вона заслуговує більшого й всіляко демонструє це довколишнім.

 

Дурепа побутова

Виявляє з дитинства закарбовані матір’ю поведінкові кліше, такі як: готування, прибирання, прання, прасування, перукарня, магазин. Вирізає з жіночих журналів рецепти страв, дієт, масок для обличчя та колін. Коло читання обмежується жіночими романами й гороскопами. Точно знає, по скільки помідори на ринку і що логістика – розділ філології.

 

Дурепа пафосна

Повна протилежність попередньої. Абсолютно не пристосована до побуту, зате всією душею тягнеться до прекрасного. З легкістю розмірковує про колористику в картинах Малевича, естетику екзистенціалізму або відмінності стилістики Муракамі та Місіми. Мріє про прекрасного принца на білому коні, а в книжці «Анжеліка і король» тримає засушену квітку, подаровану в далекому дитинстві 13-річним сусідським хлопчиком. Гумору не розуміє. Харчується підгорілою яєчнею зі шкаралупою.

 

Дурепа набита

Оптимістка, на різноманітні життєві теми міркує досить розважливо, але при цьому примудряється влипати в абсолютно безглузді ситуації. Навіть якщо довколишні в один голос радять одне (а порадитися вона любить) – з безглуздих ситуацій виходить, координуючись своєю парадоксальною логікою. Потім бідкається, телефонуючи всім хто раніше радив. Через деякий час впадає в філософію ( «могло б бути гірше») і влипає в наступну безглузду ситуацію.

 

Дурепа клінічна

Цей вид вивчається в спеціальних медичних установах. На вільному вигулі практично не зустрічається.

За матеріалами

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Класифікація дуреп

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: