Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

Справжні чоловіки оберігають, а не принижують своїх жінок

Любов не повинна завдавати болю – це перше, що варто запам’ятати.

Любов добра і терпляча. Якщо вам боляче — це не любов. Звідки взявся цей стереотип: «Кохання без болю не буває»? Любов і відносини дійсно вимагають роботи і компромісів, але причому тут біль?

Ніякої любов’ю і вищими ідеалами не можна виправдати насильство. Приниження. Витончені знущання над особистістю і душею. Це справжнісінькі тортури, які багатьом чоловікам сходять з рук.

Вами маніпулюють? Вас принижують? І все це приправляється черговими словами: «Ну, люба, ти ж знаєш, як я тебе люблю»? Так, ідеальних чоловіків не існує (як і жінок), але невже це виправдовує абьюз і знущання?

Чоловік, який по-справжньому любить свою обраницю, ніколи не принизить її. Ніколи не буде соромити за кожну помилку і вселяти, що вона ні на що не здатна і без нього пропаде.

Навпаки, він буде любити її всю цілком. З усіма вадами і недоліками. Він буде підтримувати і допомагати, надихати і мотивувати стати краще.

Справжній чоловік не дозволить собі розглядати жінку, яка йому довірилася, як один із варіантів і «запасний аеродром». Його обраниця заслуговує бути коханою щодня, а не час від часу. Вона заслуговує щирості і відкритості, а не фальшивих фраз і порожніх обіцянок.

Він буде вірний їй і відданий. І вона відповість йому в сто крат сильніше. Тому що довіра у коханні — як повітря. Без нього воно задихається. Без нього воно вмирає.

Не погоджуйтеся на менше: ви заслуговуєте більшого.

Справжній чоловік оберігає свою жінку. Для нього важливо, щоб їй не було боляче — ні фізично, ні емоційно. Тому він стежить за кожним своїм словом і вчинком, щоб навіть випадково не поранити, не заподіяти страждання.

Справжній чоловік завжди поруч і завжди надійний. У хвилини сумнівів — він нагадає коханій, як вона досконала й прекрасна. Він завжди на її боці. Якщо помилилася — м’яко і делікатно виправить, але ніколи не опуститься до того, щоб кричати, принижувати та обзивати.

Справжній чоловік з повагою ставиться до встановлених меж своєї жінки. Він знає, що вона і її тіло — не його власність. І тільки жінка має право вирішувати, як далеко дозволено зайти. Він поважає вибір своєї жінки. Навіть якщо вони одружені — це не означає автоматичної згоди на речі, яких вона не хоче.

Чоловік, який дозволяє собі ображати жінку — справжній боягуз. Тим самим він принижує не лише її, а в першу чергу — себе.

Справжній чоловік ніколи не змусить жінку плакати, і вже тим більше не стане над нею знущатися в такі хвилини. Навпаки, він хоче, щоб з її уст не сходила посмішка. Тому він при кожному випадку намагається зробити їй щось приємне, якийсь милий сюрприз у знак подяки за те, що вона поруч.

Він хоче бачити свою жінку впевненою, успішною, сяючою. Не намагається переробити або виправити, а любить саме за оригінальність та унікальність.

Якщо у його жінки — немислимі татуювання, пірсинг, кільця у вухах і носі — вона все одно для нього ідеальна. І він нікому не дозволить якогось зауваження або іронії з цього приводу. Адже він зустрів і полюбив цю жінку саме такою — не схожою на інших.

Навіть якщо його жінка одержима кар’єрою — він підтримає її і в цьому. Навіть коли всі відвернутися від неї залишиться поруч. Навіть коли вона сама втратить віру в себе — ніжно підхопить і допоможе злетіти.

Він повинен бути тим, на кого можна покластися, а не тим, кого боїшся.

Справжній чоловік — це той чоловік, на якого його жінка завжди може покластися. Що б не сталося і які життєві халепи вона б не потрапила. Йому можна про все розповісти, у всьому зізнатися, не переживаючи, що висміє або проігнорує.

Любов — це вулиця з двостороннім рухом. Пісня, в якій зливаються воєдино два голоси. Для того, щоб відносини були по-справжньому щасливими і успішними, працювати над ними слід обом партнерам.

Якщо ви хочете, щоб поруч був справжній чоловік, то повинні стати для нього справжньою жінкою. Ви також повинні безумовно любити і підтримувати, мотивувати і підбадьорювати.

Справжнє кохання і приниження — взаємовиключні категорії. Коли люблять, ніколи не принижують. А якщо принижують — немає любові. Немає і ніколи не було.

Тому, перш ніж ви зважитеся полюбити когось — навчіться любити і поважати себе. Коли будете знати собі ціну, пишатися собою, то ніколи не дозволите, щоб вас принижували і емоційно знищували.

Ніхто і ніколи не наважиться ставитися до вас як до сміття, якщо ви ставитеся до себе, як до дорогоцінного каменю. До речі, яким ви і є.

Кохайте і будьте коханими! Ви цього заслуговуєте.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Справжні чоловіки оберігають, а не принижують своїх жінок

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: