Про жіноче відверто та з гумором!
Корисно, Цікаво

Формула кохання. Ви не повірите, вона таки існує!

Виявляється, що формула любові таки існує і її навіть можна легко запам‘ятати – це співвідношення 5:1.

Так, вчені досліджували тисячі пар та просили партнерів у кожній з них поговорити про гроші, секс або виховання дітей. Розмови записували на відео і аналізували за спеціальною шкалою емоцій. Вчені також відстежували, які з досліджуваних пар через роки розпалися, а які ні. І виявилося, що значення має не те, чи партнери стримані, чи емоційні і навіть не те, як часто вони сваряться. Критичним фактором для того, щоб стверджувати, що стосунки в парі будуть щасливими виявилося співвідношення 5:1. Це співвідношення означає, що позитивні інтеракції між партнерами мають у п‘ять разів перевищувати негативні. Тобто, після сварки одним букетом квітів не відбудешся, вам буде потрібно мінімум п‘ять букетів 😉

А якщо серйозно, то після кожного сказаного недоброго слова, треба буде додати не просто одне добре слово, а ще чогось позитивного. Наприклад, усмішку, ласкавий погляд, вдячність та гарний час разом.

Більш того, автор формули, психолог Джон Готман, який уже понад 40 років займається вивченням стосунків у парі, стверджує, що він може з вірогідністю 90% передбачити чи буде пара разом через 4 і навіть 6 років лише на основі кількості позитивних та негативних взаємодій між партнерами.

Після цих досліджень, цитата Льва Толстого: “Всі щасливі сім’ї схожі одна на одну, кожна нещаслива сім’я нещаслива по-своєму” набуває нового значення. Так виглядає, що надійні пари, просто вміють бути добрішими один до одного та робити так, щоб позитивні моменти перевищували негативні в п’ять разів.

Mariana Franko – психологиня, психотерапевтка Психологічної студії “Сенс”.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Формула кохання. Ви не повірите, вона таки існує!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: