Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo

Що відбувається, коли ти відпускаєш сильну жінку. Будь ласка, вбий собі це в свою голову!

Ти відпустив її. І більше не зустрінеш таку знову…коли ти відпускаєш сильну жінку, ти не собі робиш послугу.

Ти робиш їй послугу. Тому що сильна жінка знає, що вона коштує набагато більше, ніж хлопець, який її відпустив.

Сильна жінка знає, що вона-це найкраще, що з тобою траплялося. І ти не знайдеш таку знову.

Сильна жінка ніколи не дозволить дурному хлопчику зламати її. Ні, вона буде злітати все вище і вище. Тому що неважливо, скільки разів їй ставили підніжку, вона довго не засиджується. Сильній жінці будуть розбивати серце.

І вона дасть собі постраждати, відчути. Вона не буде прикидатися, що все добре, не буде роздавати натягнуті посмішки. Вона буде зцілюватися. І коли вона буде готова, вона більше не повернеться до минулого. Вона забуде про нього і про того хлопця, який заподіяв їй біль.

Вона більше не проллє жодної сльози за тим, хто був настільки дурний, щоб зрозуміти, що він втратив. Тому коли ти відпустиш сильну жінку, насправді ти її звільниш. Тому що їй не потрібен чоловік, щоб жити. І тим більше їй не потрібен брехливий егоїстичний хлопчик, який думає тільки про себе.

У своєму серці вона вірить, що одного разу знайде того, хто оцінить її по достоїнству, хто зрозуміє, що вона — його Сонце, небо і земля. Так що не думай-вона не буде благати Тебе повернутися.

Вона не буде стукати в твої двері, не буде намагатися змусити тебе ревнувати. Ха, їй буде абсолютно наплювати на те, що ти тепер про неї думаєш. Тому коли ти наступного разу побачиш, як вона сміється зі своїми друзями і осяває всіх своєю прекрасною посмішкою, знай, що це правда.

Вона не прикидається. Вона насправді щаслива. Без тебе. Будь ласка, вбий собі це в свою маленьку голову. Ти відпустив її. І тепер їй так навіть краще.

Не думай, що вона коли-небудь буде бігати за тобою як собачка. Чи не фантазуй про те, як вона подзвонить Тобі серед ночі в сльозах, тому що сумує. І навіть не смій думати, що вона буде благати Тебе повернутися.

Маленький хлопчисько, у неї серце набагато більше, ніж у тебе коли-небудь буде. Вона набагато прекрасніша, ніж ти коли-небудь будеш. І вона – своє власне сонце, небо і земля.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Що відбувається, коли ти відпускаєш сильну жінку. Будь ласка, вбий собі це в свою голову!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: