Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo

Жадібний чоловік: Як чоловіча жадібність руйнує жінку

Якщо чоловік жадібний, він жадібний у всьому – в грошах, словах, турботі, любові, увазі.

У нинішні часи дуже багато жінок скаржаться на те, що чоловіки жадібні.

Що ж таке чоловіча жадібність? Чи завжди від жінки залежить, скупий чоловік чи ні? Чи можна з жаднюги зробити щедру людину? Чи залежить чоловіча жадібність від ступеня любові до вас? Давайте спробуємо розібратися в цих питаннях.

Чоловік жадібний або практичний?

Спочатку потрібно зрозуміти, що ж вважається жадібністю, а що – економією. Адже існують різні типи чоловіків.

Успішні і по-справжньому багаті чоловіки в принципі, з жіночої точки зору, є жадібними. Давно відома істина, що чим більше у людини грошей, тим вона жадібніша.

І якщо чоловік не так давно почав займатися своїм бізнесом, він ще не встиг насититися грошима. Він бачить багато перспектив для розвитку своєї справи, що вимагають фінансових вкладень, і тому вважає за краще всі гроші вкладати в роботу і тільки трішечки – в усі інші сфери життя.

У цьому випадку ще не можна говорити про жадібність: може, це просто практичність і розуміння того, що гроші потрібно спочатку інвестувати в те, що потім принесе дохід.

Є чоловіки, які свідомо будуть водити вас за ніс, не маючи наміру одружуватися і не бажаючи витрачатися на вас зараз. А є ті, хто хоче розвинути свій бізнес і вже потім запропонувати вам щось, і в цьому випадку ваші очікування і скромність повернуться вам сторицею … хоча можуть і не повернутися. Тому ви повинні чесно відповісти собі на питання: чи готові ви до втрат в разі, якщо ніколи не окупляться ваші вкладення – молодість, час, здоров’я?

Вам можуть зустрітися і інші чоловіки, які вже відбулися, але не бажають в вас вкладатися. Тут варто задуматися, чому? Або такий чоловік в принципі не хоче витрачатися на вас, тому що не впевнений чи глибоко розчарований в жінках, або у нього якась економна позиція по життю. Як він вважає за краще витрачати, вкладати гроші?

Він ВЗАГАЛІ не хоче вкладатися і витрачатися, або це відбувається, тому, що партнер не впевнений у вашій щирості та любові?

А ви? Чи дійсно ви з ним зустрічаєтеся, не думаючи про гроші. Чи є у вас корисливість? Чи обгрунтовані його підозри і страхи?

У цій ситуації слід бути уважною. Жадібні чоловіки дуже часто розповідають жінкам жалісливі історії про те, як їх обібрала колишня, як вони багато для неї робили, а в підсумку вона залишила ні з чим.

Не поспішайте жаліти чоловіка і з бажання не бути такою, як колишня пасія, доводити йому всіма способами, що вам гроші не потрібні.

Якщо ж до вас на вогник «прийшов» чоловік середнього достатку, то дивіться самі. Якщо він не може відвести вас в дорогий ресторан, але без проблем купує відерце морозива і ваші улюблені фрукти, то це не говорить про жадібність. Просто його бюджет обмежений.

У чоловікові важливо не те, скільки він платить, а щоб сума грошей, яку він витрачає на вас, була для нього значущою.

Грошова енергія – чоловіча енергія

Потрібно також розуміти, що гроші – це енергія, причому чоловіча. По суті, не чоловік, а чоловіча енергія цілеспрямована, спрямована на результат і досягнення, що виражається у вигляді грошей.

Чому я акцентувала момент, що не чоловік прагне до мети, а його енергія? Тому що дуже часто жінки не розуміють, що у чоловіка не завжди є в наявності чоловіча енергія, а це потрібно знати і враховувати.

У всіх жінок є бажання, щоб їх партнер був успішним, володів великими грошима. А якщо це не так, то на кшталт, як і він не справжній чоловік … І жінка починає відчувати себе нещасною.

Хоча, якщо такий слабкий чоловік прийшов у ваше життя, то за законами природи це у вас, швидше за все, розвинена більшою мірою чоловіча енергія, і якщо ви не продаєте її, то це також робить вас нещасною. І виходить, що ви страждаєте двічі і двічі нещасливі. Ви не відчуваєте себе жінкою поруч зі середньостатистичним чоловіком і не реалізуєте свій природний потенціал.

Чоловік з жіночою енергією не зможе вбити для вас мамонта в лісі. Він підстрелить кролика, і сам же вам його приготує. З таким партнером вам доведеться навчитися економити, або, спустивши все за раз, ви потім будете смоктати лапу.

Але скільки інших позитивних аспектів є у таких чоловіків.

 • Вони по-справжньому турботливі, люблять дітей, із задоволенням проводять час в колі сім’ї.
 • розуміють світ ваших почуттів і переживань.
 • З ними можна поговорити, як з подружкою, про все і ні про що.
 • Вони завжди готові вислухати вас і для них пріоритетом в життєвих цінностях є сім’я.
 • Може, їх, звичайно, іноді переклинює на емоціях і почуттях, але в основному вони душевні відкриті і дуже теплі. З ними затишно.

Такого чоловіка важко назвати жадібним, вже тільки тому, що у нього немає грошей. Але він щедрий душею, не скупиться в плані турботи і емоцій. Так, він не зможе запросити вас на Багами, але він сам своїми руками зробить ремонт у вашій кімнаті або змайструє що-небудь.

Жадібність – це якість, яке поширюється не тільки на фінанси. Якщо людина жадібний, він жадібний у всьому – в грошах, словах, турботі, любові, уваги.

Чоловіків, в яких переважає жіноча енергія і які за визначенням не можуть бути сильними світу цього, чимало. Але через сформовані стереотипи всі жінки хочуть успішних партнерів.

Так, успішні зможуть вам забезпечити комфорт, гідний вас. Ви не будете економити, рахувати копійки, але ви повинні розуміти, що у такого чоловіка не буде часу на вас, або він буде емоційно закритий. Вам буде не вистачати любові і тепла, ви почнете сумувати за простому людському, теплому і душевному, спілкуванню.

Жінка так влаштована, що вона завжди знайде привід засмучуватися про те, чого у неї немає.А щасливі якраз ті, хто приймає чоловіка таким, яким він є. І радіють тому, що він дає.

Неуспішність чоловіка як комплекс жінки

Зараз у багатьох жінок розвивається комплекс неповноцінності через те, що їх чоловік / партнер неуспішний, або на життєвому шляху зустрічаються тільки чоловіки цього типу. Практично на всіх жіночих тренінгах йдеться, що такі фактори, як успішність чоловіка і кількість грошей у нього, залежать від жінки.

І жінка відвідує різні курси, із завзятістю проводить обряди і ритуали – з єдиною метою зробити свого чоловіка успішним. А якщо цього не відбувається, вона бере всю відповідальність за провал на себе. При цьому вона абсолютно не розуміє, що так, жінка відповідальна за чоловіка, але … за умови, що у нього є потенціал, і він сам хоче бути успішним. А якщо у чоловіка немає такого бажання, то ви хоч що робіть,  не буде він багатим.

Ви, коли садите яблуню, то  точно знаєте, які яблука принесе це дерево. Однак, живучи або зустрічаючись з певним чоловіком, ви чомусь сподіваєтеся отримати восени урожай апельсинів з яблуні. А якщо апельсинів немає, то ви звинувачуєте себе: «Значить, це я така, якась неДожінка». А ваш чоловік, не дивлячись на всі ваші зусилля, не багатіє.

Це не означає, що він – не чоловік. Але просто він вам може дати ІНШЕ … А якщо ви заглянете в себе, то, ймовірно, виявите, що гроші набагато швидше прийдуть саме до вас.

Ви можете сказати: «А навіщо тоді потрібен чоловік? Я не зможу його поважати ». А ось це вже ваша проблема.

Пам’ятаєте фільм «Москва сльозам не вірить»? Головна героїня, директор фабрики, зустріла Гошу, який був за статусом нижче її і заробляв менше, але це не зменшувало його чоловічих якостей в її очах. Вона могла бути жінкою в домі і керівником – на роботі.

Хоча, звичайно, буває безліч перегинів, наприклад, коли жінка цілодобово кричить, а чоловік балдіє на дивані, відверто користуючись любов’ю дами. Такі прояви необхідно відразу розпізнавати і вчасно зупиняти.

Хвороблива жадібність чоловіка

Ви повинні розуміти, що якщо за своєю природою в чоловікові більше жіночої енергії, то не варто від нього чекати грандіозних успіхів у соціумі.

Однак нерідко зустрічаються чоловіки, в яких збоченим чином поєднується як би і напівчоловік і напівжінка. Ось такі партнери не зможуть вам дати ні тепла жіночої енергії, ні чоловічої захищеності в матеріальному плані, хоча при цьому вони ведуть себе як «зразок чоловіка», вимагаючи поваги і шани. Від таких типів біжіть, і як можна швидше. Зрозумійте, ніяка жінка не зможе вирішити глибинних проблем чоловіка, які спочатку заважають йому реалізуватися в будь-якому аспекті.

Це не недолік і не привід до приниження – такі чоловіки потребують допомоги, глибокої і серйозної психотерапії, щоб відновити свої пошкоджені в дитинстві частини. Але ви – не психотерапевт, ви – жінка.

Якщо ви нічого не отримуєте від чоловіка, то, значить, він або НЕ ХОЧЕ нічого давати вам, або НЕ МОЖЕ.

Чоловік з важкими психологічними проблемами не просто не може дати вам що-небудь, він цього не хоче. Такі чоловіки жадібні за своєю природою. І ця чоловіча жадібність руйнує жінку. Не намагайтеся зрозуміти і виправдати це, ви не зможете стати для чоловіка  люблячою матір’ю, залікувати порожнечі його душі.

Проблеми, що виникли у чоловіка ще в дитинстві, дружина вирішити не може. Союз чоловіка і жінки – це не союз матері і сина, де один віддає, а інший отримує. Це відносини взаємообміну, коли ви і віддаєте, і отримуєте.

Відповідайте собі чесно на питання: що ви отримуєте від чоловіка?

 • Статус дружини?
 • Матеріальне забезпечення?
 • Відчуття безпеки?
 • Підтримку?
 • Любов і тепло?
 • Турботу?
 • Почуття надійного тилу? Що?

Якщо нічого з перерахованого, то чи не є ваш чоловік патологічною жаднюгою?

Ну не зможете ви зробити його щедрим, як ви не старайся; він завжди буде тільки споживати, нічого не даючи взамін.

Безумовного прийняття чоловіка у вас не буде, це дуже важко: навіть своїх дітей неможливо любити тільки такою любов’ю. У будь-якому випадку у вас є свої бажання і вимоги. І не потрібно їх соромитися.

Так, іноді жінка своїми претензіями і незадоволеністю знищує все прагнення чоловіки що-небудь робити для неї. За ідеєю, чоловік завжди хоче бути кращим в очах своєї жінки, і я думаю, це найголовніше – не вбити це бажання.

Якщо чоловік відчуває, що для вас він найкращий, він намагається бути таким, і це прагнення і є його потенціал. Не руйнуйте його. А як він буде реалізовуватися – в грошах, досягнення, любові до вас, турботі або в чомусь іншому – це не важливо. Навчіться цінувати те, що є.

Якщо чоловік навіть не намагається стати для вас найкращим, або ви планомірно вбили його бажання, то буде непросто все відновити і повернути. Можливо, не ви, а його мама сильно постаралася і знищила у своєму синові прагнення догодити жінці, в цьому випадку, що б ви не робили, вам не вдасться реабілітувати цю здатність. Якщо мати абсолютно нічого не вимагала від сина, оточувала любов’ю і турботою, не помічаючи, що виховує справжнього нарциса і егоїста, то у вас не вийде змінити його сформоване відношення до життя. Так що чоловіча жадібність – це відсутність бажання догодити жінці і бути кращим в її очах.

Жадібність – це нездатність віддавати, і не тільки гроші, а також любов, турботу, тепло, увагу, час …

Якщо ця здатність була зруйнована в дитинстві матір’ю або, наприклад, батьком, який нешанобливо ставився до сина, жартував над ним, сміявся над його невдачами, то в результаті молода людина назавжди опустила руки, вважаючи себе якимось недоробленим. І як би ви не старалися, навряд чи у вас вийде підвищити його самооцінку.

Ви повинні розуміти, що не треба переносити відповідальність за жадібність чоловіка на себе, думати, що, значить, це ви – не жінка, раз поруч з вами такий чоловік. Справа може бути абсолютно не в вас.

Все це я пишу про чоловіків, з якими ви вже достатній час перебуваєте у відносинах.

Якщо ви тільки почали зустрічатися, то перший час важко судити про якості партнера. Дозвольте взаєминам розвинутися, спостерігайте, що буде відбуватися.

Особливо небезпечні чоловіки, які не вкладають гроші в бізнес і при цьому постійно економлять на жінці і навіть на собі. І збирають, збирають … Гроші – це енергія, і вони повинні бути в русі, в потоці, а якщо цього не відбувається, то і ви з таким партнером зачахнете, як стояча вода в болоті. Чим більше чоловік віддає грошей, тим більше він їх отримує, але це не означає, що потрібно віддавати все до копійки, але частину обов’язково потрібно витрачати. Якщо на бізнес, то потім вкладені гроші окупляться сторицею, якщо на жінку, то, радуючи її, чоловік бачить щасливу і задоволену партнерку, а значить, і йому буде від цього краще на душі.

Ознаки жадного чоловіка

Звичайно, потрібно вміти відрізняти, коли чоловік дійсно жадібний, а коли просто раціональний. Якщо вам потрібна машина, щоб зручно добиратися до роботи, а вам хочеться дорогу прикрасу, і чоловік робить вибір на користь комфорту, то це не жадібність, а прояв його турботи про вас.

Чоловікові з яскраво вираженою чоловічою енергією дуже важко витрачати гроші на непотрібні речі. Він вважає за краще планувати свій бюджет і витрачати гроші розумно. Але такого чоловіка важко назвати жаднюгою.

Але якщо партнер в принципі не може витратити гроші на задоволення, а оплачує тільки корисні речі, то навряд чи він обдарує вас емоціями і увагою, в яких ви, швидше за все, будете сильно потребувати, перебуваючи поруч з ним.

Змінити жадного чоловіка

Якщо ви все ж вирішили спробувати зробити це, то ось декілька порад.

 • Для початку ви повинні бути готові прийняти чоловіка таким, яким він є. Уявіть, що він завжди буде жадібним. Все життя. Чи зможете ви в цьому випадку жити з ним, любити і поважати його? Якщо ні, то навіть не витрачайте свій час і енергію даремно.
 • Якщо зможете, то спробуйте визначити для чоловіка завдання з найближчої зони розвитку. Задовольняєтеся тим, що є, але мрійте про ТРОХИ більше. Вам для повного щастя повинно бракувати зовсім трохи.
 • Так ось заради цієї малості чоловік і буде намагатися змінитися. Але будьте уважні! Якщо ваші бажання з розряду «Хочу бути стовпової дворянкою», то таким чином ви вб’єте в партнері будь устремління.
 • Створіть для чоловіка в його житті сходинку, на яку йому буде легко піднятися. А чи не зводите непереборних скель, на які він навіть не спробує залізти.
 • Легкої різницею в настрої давайте чоловікові зрозуміти, що вам подобається, а що ні.
 • Щедро діліться емоціями при отриманні подарунків. Але не стрибайте до стелі і не дякуйте сто раз за одну подаровану троянду.
 • Говоріть йому про його щедрість по відношенню до вас. Цілком ймовірно, що він захоче таким стати.

Якщо ви занадто вимогливі до чоловіка, то, можливо, вам варто переглянути свої критерії. А якщо навпаки, ви забудете про свої бажання, то навчитеся цінувати і любити себе.

Навчіться бачити реального чоловіка, з його здібностями і умінням давати. Не намагайтеся з доброго і люблячого кота зробити царя звірів Лева.

За матеріалами

 
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Жадібний чоловік: Як чоловіча жадібність руйнує жінку

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: