Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo

Жінкам, які хочуть бути щасливі: не прогинайтесь під чоловіка

Жінкам, які хочуть бути щасливі: не прогинайтесь під чоловіка – Михайло Лабковський

Про невротичну любов вже сказано багато, але суперечки навколо неї все ніяк не вщухнуть. Одні не можуть зрозуміти, чому їх відносини постійно нагадують порохову бочку, інші вже все зрозуміли, але ніяк не можуть знайти того, з ким вiйни остаточно припиняться. Пропоную нарешті розібратися з невротичними відносинами і навчиться перетворювати їх в здорові.


Чи є сенс стрaждати?

Любов з великим і жирним знаком «мінус» – це почуття до людини, яка ніколи не буде з вами. Або до людини, з якою ви постійно сваритесь. Ми можемо нескінченно довго копирсатися в минулому і виявляти всі ті причини, через які ваше особисте життя складається саме так. А можемо почати з практики і навчитися, нарешті, жити в любові та злагоді.

Пам’ятаю, як сидів у одному ресторані з друзями. Нас було чоловік п’ять чи шість, всі чоловічої статі. А навпроти сіла компанія жінок: вони були гарні, очевидно – успішні, плюс-мінус нашого віку. Весь вечір вони стріляли в нашу сторону очима. І в якийсь момент одна з них підійшла до нас і каже: «Ми ж не просимо, щоб ви прямо завтра одружилися. Але підійти і познайомитися-то хоч можна?.. ».

Для мене це чергова ілюстрація тієї неприємної обставини, що в нашій країні представників сильної половини дійсно мізерно мало, порівняно з жінками. Але при цьому, нагадаю вам, дорогі мої, що деякі з вас коротають роки в самоті, тоді як інші виходять заміж і все нормально. Подивіться, як в реаліях гострої демографії живуть наші співвітчизниці.

Жінки настільки бояться залишитися «за бортом», що погоджуються на все: на тих, хто їх не влаштовує в ліжку, хто за соціальним статусом знаходиться значно нижче, на тих, хто дозволяє собі ображати або навіть піднімати руку. І список цей можна продовжувати до нескінченності.

Здавалося б, тут все зрозуміло: причина нeвротичних відносин в країні полягає в тому, що чоловіків тупо не вистачає на всіх. Однак знову нагадую: напевно у вас є подруга, яка довго і прискіпливо вибирала чоловіка з нескінченного списку шанувальників. І вибравши, залишилася з ним на довгі роки. Є жінки, у яких з особистим життям навіть в нашій країні все в порядку. І вони абсолютно щасливі.

Чому? Тому, що вони вибрали шлях здоров’я. Вони вміли вчасно послати того шанувальника, який на першому побаченні наважився при них нахамити бармену. Вони помахали ручкою тому, хто просто не хотів одружуватися. Вони абсолютно безбоязно попрощалися з тим, хто розкидав по квартирі шкарпетки.

Тому що порядок в домі був для однієї конкретної жінки цінністю, і вона прекрасно розуміла, що саме цей кавалер не зміниться і робити з ним абсолютно нічого. І ці жінки не обов’язково «вийшли» з благополучного бекграунда: у них теж могли бути розлучені батьки та тати, що пішли з родини. Просто такі жінки одного разу зрозуміли, що саме вони хочуть, і вирішили самі підлаштувати життя під свої очікування. І знаєте що? Вони виграли.
Бути королевою чи бути щасливою?

Мене багато хто звинувачує в тому, що я раджу жінкам відразу слати лісом чоловіків, які їх не влаштовують в дрібницях. Одного разу, коли я прогулювався з дочкою, до мене підійшов один хлопець і сказав, мовляв, що через мою книгу від його друзів пішли наречені, і тепер вони всі дружно хочуть начистити мені обличчя.

Але я абсолютно не закликаю вас вести себе подібним чином: качати права, ставити ультиматуми і змушувати чоловіків танцювати під вашу дудку. Я пропоную вам зовсім інше: не прогинатися. Викреслити з голови суху статистику: якщо ви захочете, ви в неї не потрапите. І шукати тільки того, з ким ви реально щасливі.

Так, для однієї жінки горезвісні шкарпетки – це великий жирний пункт, і миритися з ним вона не буде. А інша просто кине свої шкарпетки поруч з чоловічими. Просто зрозумійте, що з цих шкарпеток, як і не прийнятих дзвінків, бoлю, сумнівів, іноді принижень і брутaльних слів і складатиметься ваше любовна життя. Але навіщо воно вам треба? Як тільки ви вибираєте себе, ви вже стаєте більш цілісною і здоровою особистістю.

Психологічна аксіома свідчить: благополучні вибирають благополучних, здорові – здорових. Тільки тоді у вас реально з’являється шанс зустріти того самого принца на коні, який підходить саме вам і з яким ви правда будете щасливі. І так, перша сходинка до того, щоб вийти з нeвротичних відносин і ніколи в них не потрапляти, – це вибрати саму себе.

Повірте мені, ви не пошкодуєте!

 

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Жінкам, які хочуть бути щасливі: не прогинайтесь під чоловіка

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: