Про жіноче відверто та з гумором!
Цікаво

Гороскоп сили. Суперздібності кожного зі знаків Зодіаку

Астрологи впевнені, що у кожного зі знаків Зодіаку є свої суперздібності. Саме тому, вони склали цей Гороскоп сили. І знаєте що? Його подробиці можуть багато чого пояснити про тих хто нас оточує. Давайте подивимося: чи є супергерої в вашому оточенні? А може, головний герой — це саме ви?

Овен

Від самого народження їх вдача впливати на власне життя та життя оточення просто вражає. Вони будують особисту долю, ще й надихають до цього тих, хто поряд із ними. Дуже тонко відчувають, чи потребуєте ви їх допомоги. Внутрішньої сили Овна забагато навіть для нього самого — поряд з ним підбадьорюються й затяті песимісти!

Телець

За що б там не взялися вперті наполегливі Тельці — неодмінно матимуть успіх, така їх суперсила. Саме завдяки оцій непоборній упертості, вони й ведуть усіх за собою. Вирватися вперед — взагалі не питання! Телець, щоправда, зосереджений виключно на своїй меті, решта його не турбує.

Близнюки

Народжені під цим сузір’ям володіють разючою можливістю бачити те, що приховано — внутрішню красу у людях навколо та у собі. Сірість та буденність не можуть стати на заваді цій суперсилі Близнюків. Вони здатні навчити вас покохати людей, себе та світ навкруги, показати, наскільки прекрасним та неповторним є саме життя.

Рак

Раки — творці з великої букви. Їх незборима здатність мріяти про, здавалося б, неможливі речі, і несподівано втілювати їх у життя — що, як не суперсила? А наполегливості Рака позаздрить навіть твердолобий Телець!

Лев

Що б там не трапилося, та хоча б небо впало на землю, знайте — Лев вистоїть все одно. За тих, кого він кохає, за те, що для нього важливе. Сила Лева та його готовність битися до кінця — от і всі його суперздібності. Але ж хіба цього мало?

Діва

Втішати, відчувати біль інших та приходити на допомогу — це про них. Додайте до цього ще й неабияку проникливість та дивовижну інтуїцію. Суперсила вірних Дів у цьому і полягає.

Терези

Надможливості Терезів — зробити щось із нічого. Вони створюють власну реальність, моделюючи зв’язки між людьми напрочуд гармонійно. Найважчу ситуацію Терезам нічого не варто перетворити на сприятливу.

Скорпіон

Суперсила Скорпіонів у їх неповторності. Їх здатність неймовірним чином привертати до себе увагу не знає меж. Втім, як і повна довіра друзів, що їх оточують. У Скорпіонів багато послідовників, і не без підстав.

Стрілець

Природжений розум — це ще не все. Треба ще вміти його влучно використати. В руках Стрільця цей дар являє собою могутню зброю. Чітко дієву. Тонку та чутливу. Що ж до інтуїції — то тут Стрільцям взагалі немає рівних.

 

 

Козеріг

Суперсила Козерогів — в їх здатності створювати мир та гармонію. Вони чудово відчувають людську природу, знаються на прекрасному в кожному з нас. Передчасні висновки — це не до них.

Водолій

Надприродна здатність Водолія — у спроможності повстати з попелу навіть після найжорстокіших втрат. До того ж, ніби попереднього замало, він іще й надихає не здаватися тих, хто поряд! Водолії закохані у життя, спинити їх — неможливо.

Риби

Внутрішнє передчуття Риб — це і є їх супер дар. Найвірніше рішення може підказати лише серце — ось девіз Риб. І що там при цьому мимрить розум — то вже байдуже. Навіть в ім’я величної мети. Змусити Рибу діяти всупереч своїм переконанням годі й бажати.

Отож, у кожного зі знаків Зодіаку є свої суперздібності. Озирніться навколо — світ сповнений супергероїв.

 

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Гороскоп сили. Суперздібності кожного зі знаків Зодіаку

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: