Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo

“Одного разу ти зміниш чиєсь життя і станеш подарунком долі…”

Життя сувора річ і не завжди воно буває ласкавим до людини. Ти зустрічаєш різних людей, хтось стає другом, а хтось йде від тебе назавжди. Але одного разу ти зміниш чиєсь життя і будеш подарунком долі.

Кожному з нас зустрічається людина, якій потрібно допомогти повірити. Цій людині потрібно буде повернути її надію, посмішку і допомогти розправити крила. Ти станеш тим, хто допоможе їй злетіти.

Одного разу ти зрозумієш, що насправді маєш здібності на дуже великі вчинки.

Одного разу ти станеш світлом для когось. Ти витягнеш його з темряви, візьмеш за руку і виведеш з лабіринту страхів. Ти повернеш йому впевненість у собі.

Одного разу ти раптом станеш посмішкою для когось, станеш його сміхом і радістю. Ти допоможеш йому побачити щастя в кожної маленької миті. Ти даси йому відчути свою красу.

Одного разу ти будеш цілим світом для якоїсь людини. Вона зрозуміє, що ти найкраще, що з нею трапилося в цьому житті.

Одного разу хтось зрозуміє, що лише тебе він шукав і чекав усе своє життя.

Завдяки тобі хтось перестане боятися і почне любити. Завдяки тобі, хтось перестане кутатися у свою невпевненість. Одного разу ти станеш для когось істинною любов’ю.

Завдяки тобі вона зможе знайти своє справжнє «я». Ти будеш причиною того, що ця людина захоче стати кращою. Вона буде йти, творити, досліджувати, робити подвиги в ім’я твоєї любові.

Завдяки тобі вона повірить, що кохання не варто боятися. Вона повірить, що любов служить для творчості, а не руйнування. Кохання не може бути фальшивим, отруйним чи дурним.

Ти станеш вільною завдяки любові й отримаєш крила. Ти полетиш далеко і вона буде твоїм провідником.

І до тебе дійде, чому у тебе раніше такого не було. Тобі стане зрозуміло, чому ви раніше не зустрілися. І ти зрозумієш, що все те, що було раніше до неї, любов’ю не було.

Ти зустрінеш того, хто стане найкращим з того, що з тобою до цього траплялося. Про це скаже тобі твоє серце — а воно ніколи не обманює.

Тому що одного разу ти зміниш чиєсь життя і будеш подарунком долі.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
“Одного разу ти зміниш чиєсь життя і станеш подарунком долі…”

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: