Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo

Близькість – це не кому ти дозволяєш торкнутися тіла, а кому дозволяєш торкнутися душі

Що вам перше спадає на думку при слові «близькість»?

Фізична близькість, вірно? Секс, чуттєві дотики, спітнілі обійми, прискорене дихання, тепло, задоволення, збудження, хіть, бажання, пристрасть.

Багато хто відразу думає саме про це. Багато асоціюють близькість з сексом. Навіть якщо знають, що це не тільки про нього. Але в нашій голові близькість відразу нагадує про фізичне зближення з кимось.

Але ось в чому справа. Можна бути з кимось в фізичному і сексуальному контакті, і все одно не бути близькими. Тому що справжня близькість не пов’язана з дотиком до тіла. Вона не пов’язана з поцілунками, сексом, обіймами. У вас може бути все це, але ви можете не відчувати справжньої близькості … поки не відкриєте свої серця і не впустите туди один одного.

Близькість – це більше, ніж просто дотик. Це означає глибоко знати і розуміти іншу людину, так само, як і він знає і розуміє тебе. Це мистецтво єднання на глибокому рівні, немов ви бачите душі один одного. Це бути вільними від брехні, страхів і обмежень. Це зняти з себе все і повністю оголитися: емоційно.

Близькість – це про чесність. Це мати сміливість дозволити комусь дізнатися, що він – весь твій світ. Це бути сміливою любити когось всім серцем. Це показувати себе справжньою. Це знати, що тобі безпечно в його обіймах. Це бути вільною. Вільною бути собою. Вільною робити те, що відчуваєш.

Ось чому близькість – така рідкість. Особливо сьогодні.

Вона не з’являється після декількох легких і довгих розмов на першому побаченні. Вона не з’являється в перші місяці відносин. У деяких випадках вона не з’являється навіть через роки разом. Ось чому це лякає. Деякі не такі сміливі, як інші.

А ще тому що для близькості потрібно багато часу. Потрібна чиста, чесна любов, безумовна підтримка, відданість, довіра. Потрібно бути готовими приймати недоліки один одного, любити такими, якими ви є, прощати помилки і рухатися далі, незважаючи ні на що. Вчитися на помилках і використовувати їх, щоб зміцнити відносини.

Потрібно дивитися в душі один одного. Потрібно відкривати свою душу і обережно торкатися до душі іншого. Ви готові?

За матеріалами

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Близькість – це не кому ти дозволяєш торкнутися тіла, а кому дозволяєш торкнутися душі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: