Про жіноче відверто та з гумором!
Думки, Цікаво

Неочікувано: чим саме чоловіків приваблюють старші жінки

Все частіше в сучасному світі можна зустріти молодого хлопця зі старшою жінкою. Такі пари вже є нормою. Але чому молоді хлопці обирають старших жінок?

Інколи може здатися, що такі чоловіки шукають матеріальну вигоду. Він — хоче забезпечену даму, щоб мати безтурботне життя, а вона купляє молодого коханця, з яким не соромно вийти у світ.

Такий варіант е є виключенням, але існують й інші причин, чому молоді хлопці зустрічаються зі старшими за себе жінками.

Чому ж чоловіки вибирають жінок старших за себе?

1. Самодостатність
Дівчата обожнюють робити все разом зі своєю другою половинкою. Вони тягнуть хлопця на шопінг, в кіно, до лікаря і в клуби. Дівчата дуже ображаються, коли хлопець демонструє небажання проводити час так, як хоче вона.

Зі зрілою жінкою все по-іншому: їй не потрібний постійний супровід, адже вони сама чудово з усім справляється.

2. Фінансова незалежність
Зріла жінка забезпечує себе сама, тому рідко оцінює партнера з фінансової точки зору. А от багато молодих дівчат у своїх хлопцях шукають можливості для кращого життя.

3. Відвертість
Чоловіки люблять відчувати себе на рівні з жінкою, а от всякі ігри молодих дівчат, типу «подумай сам», «вгадай, що я хочу» їх не приваблюють. Чоловік буде ламати довгий час голову, щоб зрозуміти, що не так, а от зріла жінка завжди чесна й все розповість, як є.

Вона не буде влаштовувати істерики на людях, а спокійно відреагує на будь-яку поведінку свого коханого.

4. Інтуїція
В зрілих жінок багатий життєвий досвід й тому у них розвинена інтуїція. Вони не дадуть себе обманути, не люблять підлабузників і брехунів, а ще й й самі можуть дати декілька хороших порад хлопцеві.

Вона не буде влаштовувати скандалів на пустому місці, адже відчуває, коли це робити не потрібно.

5. Емоційна стриманість
Зріла жінка побачила за своє життя багато, тому завжди спокійно реагує на будь-яку, навіть скандальну, ситуацію. Тим більше вона знає, що сильна стать не виносить істерик і з’ясувань відносин, тому намагається їх уникати, на відміну від молодих дівчат, вічно скаржаться і незадоволених.

6. Інтелект
Такі жінки володіють багатим досвідом й тому можуть підтримувати розмови на будь-яку тему. З ними цікаво, а ще вони можуть й самі навчити партнера чомусь новому. Але найважливіше, що вони знають, коли говорити, а коли краще промовчати.

7. Власна думка
У них на все є своя думка і вони не звертають уваги на те, що їм говорять їхні родичі, подруги і колеги, це сильно відрізняє зрілих дам від дівчат, таких залежних від соціальних поглядів.

 

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Неочікувано: чим саме чоловіків приваблюють старші жінки

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: