Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo

Ти пошкодуєш, що вона пішла, але буде пізно

Вона з тих, хто старається занадто сильно, не грає тобою. З тих, кого легко зрозуміти, тому що вона чесна і прямолінійна. Ти не будеш цінувати її час і увагу, тому що вона легко віддає їх тобі. І, врешті-решт, ти пошкодуєш, що вона пішла, але буде пізно …

Вона з тих дівчат, яка не сильно тебе вразить, бо ти ніколи не цікавився її почуттями. Вона з тих, хто швидко відповідає. Хто сама пропонує плани. Хто вічно запрошує тебе кудись. Хто намагається занадто сильно.

І спочатку ти зрозумієш, що вона інша. Що вона заслуговує, щоб ставитися до неї з такою ж повагою, з яким вона ставиться до тебе, хоча ти ще цього не заслужив.

Спочатку ти будеш добре з нею поводитися.

А у відповідь вона буде ставитися до тебе ще краще, буде намагатися ще більше, і буде робити вигляд, що їй це так легко. Тому що так і є. Вона дійсно перше думає про інших, а потім вже про себе. І це гідне захоплення.

Але потім раптом ти почнеш приймати її як належне. Ти перестанеш так швидко відповідати на її дзвінки та повідомлення. Щось в тобі зміниться. Ти зрозумієш, що вона інша, але вважатимеш її занадто простою. Ти знаєш, що вона зробить, що скаже.

Так, вона мила. Вона турботлива. І вона не боїться показати це.

І тоді ти раптом станеш таким же, як і всі інші. Хоча ти клявся, що ніколи не будеш поводитися з нею так погано, як інші, ти можеш почати це робити. Ти зрозумієш, що як би ти з нею не поводився, вона не реагує на це. Вона просто продовжує бути такою, яка вона є. І це новий виклик для тебе. Тому що частина тебе хоче її перевірити. І ти починаєш вести себе як повний дурень, щоб дізнатися, наскільки її вистачить, наскільки багато вона тобі дозволить, коли ж вона зламається.

Але вона не наївна дурепа. Вона знає, що ти робиш. І хоча ти їй подобаєшся, навіть такі типи дівчат доходять до межі, коли втомлюються від того, що так сильно стараються. Вона почне зникати з твого життя. І коли ти подумаєш про неї, то зрозумієш, що ви вже давно не розмовляли. І коли ти напишеш їй, вона відповість так само швидко, але щось буде вже по-іншому.

Вона більше не буде підтримувати розмову. Вона раптом перестане намагатися, інвестувати свої емоції і зусилля в тебе. Вона перестане кликати тебе кудись. Тому що навіть такі дівчата розуміють, що деякі люди не варті цього.

І потім ця дівчина, з якою ти спілкувався кожен день, повільно стане незнайомкою, а розмови – незграбними.


І тоді ти зрозумієш, що сумуєш за нею, хоча вона стоїть поруч, але емоційно далеко. Ти пошкодуєш, що вона пішла

Ти озирнешся і зрозумієш, що не цінував її так, як вона того заслуговувала. Ти оглянешся на кожну свою брехню і виправдання, які ти говорив їй, і зрозумієш, наскільки розуміючою і терплячою вона була. Ти озирнешся і зрозумієш, що вона заслуговує так багато вибачень, хоча ніколи не просила їх.

Ти оглянешся на все, що вона зробила для тебе, і зрозумієш, що ти не дав їй і половини з цього. Ти озирнешся і зрозумієш, що вона любила тебе безумовно і підтримувала у всьому, що ти робив. Ти озирнешся і зрозумієш, що часто був недобрий до неї, але вона ніколи не відповідала тобі тим же.

Ти озирнешся і зрозумієш, що хоча вона намагалася довести тобі, що заслуговує тебе, насправді вона заслуговує на краще.

І хоча їй знадобився час, щоб забути тебе, вона полюбить знову. І це буде людина, яка зрозуміє, що у нього є, не втрачаючи це, а не той, хто повинен її втратити, щоб усвідомити, чого вона варта.

Ти побачиш їх разом, побачиш, як вона щаслива з ним, і згадаєш, коли її час, увагу і серце були віддані тобі. Але тепер вона більше посміхається. Голосніше сміється. Міцніше тримає його руку.

Ти помітиш, що часом навіть ревнуєш, хоча не маєш на це права, адже ти сам винен. Це повинен був бути ти.

За матеріалами

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Ти пошкодуєш, що вона пішла, але буде пізно

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: