Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo

Цей лист особисто для тебе, дівчинка моя, і коли в житті буде чорна смуга, прочитай його

Цей лист особисто для тебе, дівчинка моя, і коли твоє життя буде атакувати чорна смуга, прочитай його, відчуваючи особливий ритм, що серцем вклав в нього.

Візьми собі за правило дозволяти таку розкіш, як повага і любов до себе.

Так, ти не помилилася, саме до себе. Зрозумій, людей цінують коли вони наповнені любов’ю, в той час як порожніх, плюють на себе/свої принципи/своє життя заради інших, обходять стороною, додаючи лише бруд в їх душі. Тому наповнюй себе до самих країв, насолоджуючись життям. 

Позбавляйся від старого мотлоху, і в будинку, і в житті. Не бійся говорити правду і старайся сама не жити у брехні. Якщо людина-лайно, не варто загравати з ним в кішки-мишки, рано чи пізно може плачевно закінчитися. Не бійся відмовляти, особливо тим, хто з тобою явно заради вигоди, і коли щось трапиться, тебе не згадають. Обходь гострі кути в різних сварках, вмій промовчати там де необхідно.

Дихай на повні груди. Посміхайся, мила. Посміхайся на зло вітрам / ворогам / муд@кам. Не відмовляй собі в маленьких слабкостях. Хочеш солодкого-з’їж, хочеш співати – не соромся і співай, хочеш танцювати – так роби це від душі і плювати, що з боку це здається безглуздим і смішним.

Тобі взагалі повинно бути плювати на тих, хто заздрить тобі. Люби себе, моя дівчинка. Крокуй впевнено, знай, вся нечисть сама боїться, усвідомлюючи твою силу.

Живи своїм розумом, пропускаючи сотні порадників повз. Не варто намагатися бути хорошою для всіх, пам’ятай – всім не догодиш. Переступаючи через свої інтереси і бажання заради комфорту інших, ти вступаєш на чужу дорогу життя, розбиваючи ноги в кров, поступово втрачаючи себе.

Найдорожче в цьому світі у тебе є. Це твій час. Цінуй свій час і в цьому часі цінуй себе, вбираючи кожну секунду. Ніхто, дівчинка моя, не проживе це життя так, як хочеш саме Ти. Ніхто, крім тебе.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Цей лист особисто для тебе, дівчинка моя, і коли в житті буде чорна смуга, прочитай його

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: