Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

Дорогенька, чекай чоловіка, який буде цілувати твої руки і чоло першими, ніж губи…

Ти варта більшого, тож не погоджуйся на те, що не варте тебе. Не погоджуйся на щось мале і не твоє. Не треба думати, що «нормально» тобі вистачить, бо ти заслуговуєш на найкраще. Не зневірюйся і чекай того, хто готовий буде створити для тебе казку.

Чекай того, хто буде тебе справді кохати. Він буде на рівні з тобою, він буде тримати за руку і йти поруч, він не буде бігати наперед, щоб бути першим. З ним ти будеш у безпеці, бо він не дозволить навіть торкнутись до тебе.

Чекай того, хто буде готовим цілувати тебе щоранку в чоло, а при кожній зустрічі — в руки, а не спішитиме з відвертими поцілунками і роздяганням.

Чекай того, для кого ти станеш єдиною. Він не зможе дивитись на когось іншого, його це не буде приваблювати, для нього будуть найкращими твої очі, твої руки, твої вуста. Для нього не буде нічого досконалішого за тебе.

Чекай того, хто завжди даруватиме впевненість. навіть в мить, коли ситуація зовсім неконтрольована і ти справді провинилась він буде поряд і триматиме за руку.

Чекай того, з ким зможеш бути собою. Повністю. Без макіяжу, маски й зачіски, без стримування емоцій і приховування таємниць.

Чекай того, хто цінуватиме тебе і час із тобою, він буде робити твоє життя особливим, бо захоче бачити усмішку на твоєму личку.

Чекай того, хто говоритиме твоєю мовою думок. Він розумітиме і не засуджуватиме. Він буде допомагати і буде вірити в тебе.

Чекай того, хто потрібний саме тобі. І він тебе також шукатиме.

 

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Дорогенька, чекай чоловіка, який буде цілувати твої руки і чоло першими, ніж губи…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: