Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

6 ознак того, що прийшов час відпустити людину

Багато з нас стикалися з такими стосунками, які приносять лише біль та розчарування.

Це найчастіше трапляється тоді, коли ти малюєш собі в голові образ ідеального партнера, який насправді не збігається з реальною людиною. Ми розчаровуємося, коли люди в житті виявляються зовсім іншими. ніж в наших мріях.

Зазвичай, таке трапляється вже після закінчення романтичного періоду. І тут є два подальші шляхи: ви змиряєтеся з недоліками один одного та закохуєтеся знову по-новому, або вирішуєте розійтися.

Але існують ще один тип відносин: коли один безмежно кохає, а іншому просто байдуже. До людини ставляться, як до порожнього місця, і не беруть до уваги бажання та прагнення.

Для вас ми підготували 6 ознак, які свідчать про те, що краще завершити стосунки:

1. Партнер хоче, щоб ви були кимось, ким ви не є.
Не жертвуйте своїми цілями, інтересами, бажаннями. Життя нам дається один раз і не для того, щоб ми виконували чужі забаганки. Ми — господарі власної долі, а не чужа прислуга. Якщо вашому партнеру завжди у вас щось не влаштовує, значить він вас просто не кохає, а намагається перетворити у свій ідеал. Звичайно, пристрасть з часом стихає і ми починаємо краще бачити недоліки один одного. Правда, кохання не перетворює їх у проблему, а навпаки — це стає такою дрібницею, через яку не варто псувати стосунки.

2. Слова цієї людини розходяться зі справами – і сильно.
Якщо ви вступаєте у відносини з людиною, це не означає, що ви маєте обмежувати себе. Шлюб створюється не для того, щоб зіпсувати життя один одному, він навпаки — надає крила. Правильна людина поруч дарує вам впевненість в собі та у своїх вміннях і ви навпаки досягаєте більших висот. Поруч з коханою людиною нам не страшні негаразди, адже ми впевнені, що за спиною у нас опора. Судіть людину за її вчинками, а не за словами. Потрібно зрозуміти, що істинне кохання — це місцями пристрасть, місцями конфлікти, інколи веселощі, але завжди — дружба та підтримка. Якщо в невпевнені в своєму партнері, то чи взагалі варто будувати з ним майбутнє?

3. Ви зловили себе на тому, що намагаєтеся змусити когось вас полюбити.
Як же люди помиляються, коли вважають, що з часом прийде кохання. Ніколи не можна примусити когось кохати себе. Не потрібно нав’язувати себе, адже це одразу початок кінця. Потрібно розуміти, що довготривалі стосунки — це щоденний вибір бути з людиною. Саме кохання — це і є свобода, свобода бути з тим, без кого не уявляєш своє життя. Запам’ятайте раз і назавжди – неможливо змусити когось нас полюбити. Будь-хто може увійти у ваше життя зі словами «я тебе люблю», але лише ті, хто говорять правду, готові залишитися в ньому, і довести, як сильні їх почуття. Часом для того, щоб знайти саме цю людину, нам доводиться постаратися, але воно того варте. Завжди.

4. Ваші особисті стосунки засновані лише на фізичній привабливості.
Зовнішність відіграє важливу роль в стосунках, але для кожного краса — це суб’єктивна думка. Ми звертаємо увагу на зовнішність, починаємо будувати стосунки, а лише потім дізнаємося, що приховується за цією картинкою. Кохання — це щось більше, ніж просто фізична близькість, а красиве тіло — це не вічна константа. Всі ми змінюємося, а от душа залишається такою ж. Якщо у вас є фізичний потяг до партнера, але вас не цікавлять його захоплення, думки, бажання — такі стосунки не будуть тривати довго. Вічність стосунків полягає в єднанні душ, а не тіл.

5. Ваша довіра постійно зраджується.
Коли ми кохаємо, ми оголюємо свою душу. Ми просто кладемо своє серце в руки коханої людини з надією, що вона буде його охороняти його, як самого себе. І тут є два майбутні сценарії: або партнер з вдячністю прийме цей жест і пронесе його з собою крізь життя, або ж він викине цей подарунок, встромить в нього ножа і завдасть такого болю, після якого потрібно зібрати всі свої ресурси, щоб зібрати себе по частинах. Ви або переконайтеся в тому, що людина, якій ви довірилися, гідна цієї довіри, або ви отримаєте можливість позбавити від неї ваше життя, і пошукати іншу.

6. Вас постійно недооцінюють.
Цінуйте себе ! Любіть себе, інакше ніхто іншого не зробить це замість вас. Якщо вам стосунки приносять страждання, ви не знаєте, що робити далі, то перегляньте своє життя. Ви маєте бачити перед собою світле майбутнє поруч з людиною, будувати спільні плани. Якщо ви відчуваєте страх перед майбутнім, то навіщо його будувати?

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
6 ознак того, що прийшов час відпустити людину

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: