Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

Бережіть любов…Історія, яку варто прочитати кожному

“Недавно я сіла в поїзд. В електричку. З натовпом людей.

А чоловік забарився, пропускав когось, – електричка рушила і поїхала. Я поїхала, а він залишився на пероні, під осіннім дощем, з дуже розгубленим обличчям, зовсім один. А я поїхала з чужими людьми, в битком набитому вагоні. Їхати було недовго, хвилин п’ятнадцять.

Але це були дуже сумні п’ятнадцять хвилин.

І в найсумніших і найстрашніших снах ми ось так втрачаємо тих, кого любимо – тільки що був поруч, і ось – нема. І в сльозах бігаємо і шукаємо; вже майже знайшли – але знову не можемо знайти. Маму в дитинстві, дітей своїх, улюблених людей …

Все відбувається швидко і раптово, раз – і двері закриваються. І хтось їде, а хтось залишається на пероні, зовсім один, і робить кілька непотрібних кроків слідом за поїздом.

Втратити дуже легко. І всі сварки і докори здадуться дрібними; та що там! – взагалі забудеш про них. І нічого не можна зробити – поїзд стукає колесами і їде все далі і далі. Тому треба більше любити і більше висловлювати свою любов.

І не читати про те, як треба і як повинно бути – звідки їм знати, чужим людям, як повинно бути і як не повинно? І як треба? Треба бути разом. І треба разом сісти в поїзд – по можливості. Або на пероні разом залишитися, плювати на що пішла електричку, їх ще багато буде. А близького може не бути ніколи.

Тільки чужі люди, яких так багато – і вони такі чужі … Бережіть любов. Бережіть близьких. Не занадто поспішайте і не дуже баріться, будьте поруч – ось про що я думаю.
А як повинно бути – відомо тільки Тому, хто все це створив: небо, зірки, дерева і нас. Створив такими, якими ми і повинні бути. Люблячими і такими, що потребують любові ..”.


Автор: А.В.Кир’янова.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Бережіть любов…Історія, яку варто прочитати кожному

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: