Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo

Відкритий лист жінці, якій здається, що вона втратила віру в себе

Якщо ти готова скласти руки і здатися, пам’ятай: ти народилася не для цього. Ти можеш показати світу, наскільки сильна і стійка. Можеш дати відсіч всьому, що завдає тобі болю.

Люба моя, якщо ти останнім часом була сама не своя, не втрачай надії і не впадай у відчай.

Повернеться твій спокій, впевненість в собі, гарний настрій, радість і світло, що наповнює твоє серце. Я знаю, ти розгубилася і тобі здається, що весь світ налаштований проти тебе. Просто в твоєму житті настав такий період, але він обов’язково пройде.

Це всього лише одна глава з історії, яку ти пишеш, а коли вона закінчиться, ти знову прийдеш до себе.

Дуже непросто описати словами, які саме почуття наповнюють тебе останнім часом. Тобі здається, що ти втратила контроль над своїм життям і в тебе нічого не виходить. Виглядає так, ніби ти живеш життям іншої людини. Але все це скоро закінчиться, тому що ніщо не може тривати вічно.

Якщо ти готова скласти руки і здатися, пам’ятай: ти народилася не для цього. Ти народилася, щоб показати світу, наскільки ти сильна і стійка, і що можеш дати відсіч всьому, що завдає тобі болю.

Знаю, що з тобою траплялися й гірші речі. Набагато гірші, адже так? А зараз тобі здається, що залишився тільки один варіант – просто здатися. Але ти помиляєшся, і дуже сильно.

Невдалі стосунки, розбите серце, нездійснені надії і нереалізовані цілі – все це тобі знайоме. Але знаєш, що? Всі ми через це проходили. Всім нам добре відомо, як це, коли твоє серце розбивається на мільйони маленьких частинок, і тобі потрібно самому збирати його по крупицях.

Всі ми знаємо, що таке невзаємно. Де замість любові і поваги ти задовольняєшся самотністю і порожнечею.

Всі ми знаємо, як це наблизитися впритул до своєї мети, але щось несподіване раптово руйнує всі твої плани.

А потім ти починаєш думати про свою некомпетентність  і слабкості. Ти звинувачуєш себе за те, що не доклала більше зусиль, хоча могла і повинна була зробити все краще.

Але який сенс забивати собі голову подібними думками?

Не можна дозволяти душевним стражданням і невдачам ставити тебе на коліна. Не можна так просто взяти і піти від усього, що тобі не подобається. Є й інший варіант: повстати, мов фенікс з попелу, і згадати, хто ти така.

Згадай про свою силу, стійкість і цінності. Згадай про людей, які любили і продовжують любити тебе, не дивлячись ні на що. Знаю, що ти вибереш саме це, тому що завжди так робила.

Пам’ятаєш, ти вже опинялася в подібній ситуації? Тобі здавалося, що ти більше не керуєш своїм життям, і що воно розпадається на частини. Але все, що тобі здавалося істинним, в результаті виявлялося брехнею. Ти зрозуміла, що все постійно змінюється.

Іноді життя буває важким, несправедливим і жорстоким. Але все це тимчасово. Ми живемо в мінливому світі і змінюємося разом з ним. Змінюється наша зовнішність, вік, почуття, думки і поведінка.
Але чи знаєш ти, що ніколи не змінюється? Не змінюється наш внутрішній світ.

Наша сутність залишається незмінною, ми лише намагаємося долати труднощі, які виникають. Це і є доказ того, що ти знову станеш собою, і до тебе повернуться колишні відчуття.

Пам’ятаєш, якою ти була в дитинстві? А те, як реагувала тоді на світ? Це нікуди не поділося, просто ти виросла і тепер дивишся на світ очима дорослої людини. Усередині кожного з нас живе юнацький запал. Однак ми придушуємо його в собі.

Зазирни собі в душу і відшукай там своє дитинство. Так ти зрозумієш, що втратила себе. Так, це складно, але не забувай, що «складно» – це всього лише слово. Все це тільки одна глава, а не завершена історія.

З любов’ю,
Та, хто знає, що ти зараз відчуваєш

Переклад: Між нами, дівчатками

За матеріалами

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Відкритий лист жінці, якій здається, що вона втратила віру в себе

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: