Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

Ось чому ти повинна проігнорувати його повідомлення «Я сумую за тобою»


Він не змінився, але змінилася ти …

Минуло вже кілька місяців після розриву, а ти все ще вперто намагаєшся забути свого колишнього. Проводиш час з друзями, ходиш в спортзал, згораєш на роботі і … раптом приходить повідомлення на телефон. А ось і він, щоб все зіпсувати.

Повідомлення «Я сумую за тобою» після розриву – це одночасно прекрасна і жахлива річ. З одного боку, це дозволяє тобі відчувати впевненість в тому, що ваші стосунки були справжніми. Очевидно, він все ще продовжує думати про тебе, і всі ночі, які ти провела в сльозах, були не дарма.


Але одночасно це може звести нанівець весь прогрес, якого ти досягла, намагаючись впоратися з закінченням відносин. У глибині душі ти чекала і сподівалася, що він дасть про себе знати.

І тепер, коли він це зробив, я приведу цілий ряд причин, чому слід проігнорувати появу колишнього.

1. Він робить це для того, щоб потішити власне его
Напевно, тобі і самій треба це робити неодноразово. Ти починаєш відчувати себе невпевнено, тому робиш певні кроки, щоб отримати деяку позитивну зворотний зв’язок.

Текст «Я сумую за тобою» – це своєрідна версія твого «Я виглядаю товстою в цьому платті?» Він просто дражнить тебе. Він сподівається, що ти зануришся  в довге листування про те, який він чудовий, і розкажеш про всі причини, чому ти теж за ним сумуєш.

Ця розмова може тобі здатися початком чогось нового, але як тільки він отримає підтвердження, якого шукає, то знову зникне.


2. Він перевіряє тебе
Іноді повідомлення «Я сумую за тобою» є однією з форм маніпуляції. Він хоче подивитися, чи вистачить у нього сил після того, як він кинув тебе, знову повернутися, коли йому захочеться.

Негайно постав крапку. Впускаючи його назад в своє життя, ти посилаєш йому повідомлення, що знаходишся під повним його контролем.


3. Все пішло не так з новою дівчиною, тому  він повертається до тебе
Це найжорстокіша і найбільш ймовірна причина повідомлення «Я сумую за тобою». Чоловіки і жінки переживають розставання по-різному. Жінкам потрібен час, щоб побути на самоті, зрозуміти, що пішло не так, і повернутися на любовну арену після «одужання». Чоловік, який кинув тебе, знайде собі нову подружку по дорозі з твоєї квартири.

Після розриву він шукає не партнерських відносин, а скоріше когось, хто зможе заповнити порожнечу прямо зараз. Згодом чоловік починає розуміти, що людина, з якою він поспішив почати зустрічатися, насправді зовсім не та, з ким він міг би побудувати тривалі відносини. Ось тоді він і починає сумувати за тобою.

Якщо ваш партнер після розриву відразу ж знайшов собі нову дівчину, факт отримання повідомлення «Я сумую за тобою» здається чимось втішним. Це наповнює тебе упевненістю в собі, як ніби перемога залишилася за тобою. Але ти все одно повинна проігнорувати це послання.

Згадай, як жахливо було бачити, що він моментально переключився на когось іншого. Як він нешанобливо ставився до відносин, в які ти вкладала стільки сил. Дай йому зрозуміти, що ти не та жінка, яку він може кинути і повернутися, коли нічого не вийшло в іншому місці.

4. Він не змінився, але змінилася ти
Повідомлення «Я сумую за тобою» приходить відразу ж після того, як ти тільки-тільки прийшла в себе. Ти доклала багато зусиль, щоб відновитися, і йому не подобається, що ти починаєш рухатися далі.

Може, ви випадково зіткнулися на вулиці, і він звернув увагу, що у тебе квітучий вигляд. А, може, він почув від знайомих, що ти зустрічаєшся з кимось новим. У будь-якому випадку, він переконався, що ти його більше не потребуєш, і ця новина для нього нестерпна.

Повідомлення «Я сумую за тобою» – це його спроба звести нанівець досягнутий тобою прогрес і змусити тебе знову сумувати за ним. Не дозволяй цьому статися. Ти, незважаючи на свій розбитий стан, наполегливо працювала, щоб знову знайти і полюбити себе.

Ти піклувалася про себе, коли він вважав за краще гордо піти, і він не вартий того, щоб ти втратила ту силу, яку з такими зусиллями знайшла.

За матеріалами

 

 

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Ось чому ти повинна проігнорувати його повідомлення «Я сумую за тобою»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: