Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

Шукай того, хто полюбить тебе такою, як ти є

Припиніть шукати чоловіка, який буде викликати у вас бурю емоцій, метелики в животі, спробуйте знайти того, біля кого ви будете відчувати себе в безпеці, поруч з яким ви будете отримувати відчуття домашнього затишку та комфорту.

Припиніть шукати ідеали, щоб він був високий, сильний, привабливий. Жінці потрібен відкритий, щирий та відданий чоловік.

Не треба віддавати своє серце тому, хто гарно говорить, потрібно обирати того чоловіка, який вчинками, а не словами може змінити ваш світ, демонструє повагу до вас.

Вам не потрібен той чоловік, який малює красиві картини, знайдіть того, хто змінить ваше життя в чудову картинку.

Припиніть погоджуватися бути з чоловіком, який готовий віддавати 50% своїх зусиль. Почніть шукати того, хто зможе віддати вам все.

Не потрібно шукати того, кого треба вмовляти. Потрібно шукати того, хто буде нестримно насолоджуватися кожним моментом з тобою.

Не залишайтеся з тим чоловіком, який грає вашими почуттями, будьте поруч з тим, хто буде берегти ваше серце та душу, як найцінніший кришталь.

Потрібно бути поруч з тим, хто робить життя легким, а не шукати того, хто постійно все ускладнює.

Потрібно припинити фантазувати та розпочати бачити світ навколо в реальних тонах, поруч з реальним чоловіком.

Не обов’язково, щоб чоловік мав статус чи авторитет, потрібно, щоб він не боявся постояти за свою дружину в будь-якій ситуації.

Не потрібно шукати в його можливостях щось зробити для тебе. Потрібно шукати по можливостях зробити щось один для одного.

Поруч не потрібен чоловік, який є ідеальним бізнесменом. Щастя буде з люблячим чоловіком і турботливим батьком.

Не дивися на того хлопця, який є мрією всіх жінок. Потрібно обирати того, для кого коханою будеш лише ти.

Потрібно знайти чоловіка, який залишається мужнім в будь-якій ситуації, і це не залежить від накачаного тіла чи товщини гаманці.

Не потрібно шукати того, хто не любив і кого змінить твоя любов. Потрібно шукати того, хто цінує любов через те, що знає, як це бути з розбитим серцем.

Припиніть шукати чоловіків, які закохуються з першого погляду і одразу прагнуть близькості. Потрібно шукати чоловіків, які поважають вас та не поспішають.

Не потрібно бути поруч з чоловіком, який не хоче бачити в тобі особистість, поруч з яким потрібно бути лише хорошою дівчинкою. Ти маєш бути з тим, з ким можна бути справжньою.

Потрібно шукати такого чоловіка, якому будуть подобатися твої примхи та недосконалості.

Ти не повинна бути для цього чоловіка одною із, він буде цінити тебе і зробить все для того, щоб тебе не втратити.

Не потрібно шукати того, якого потрібно просити. Потрібно шукати того, хто хоче бачити тебе своєю дружиною.

Не тримайся за чоловіка, для якого важливим є лише його свобода. Він має прагнути поринути в життя, в майбутнє поруч з тобою.

Припиніть шукати ідеальних чоловіків, будьте з тими, хто підходить!

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Шукай того, хто полюбить тебе такою, як ти є

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: