Про жіноче відверто та з гумором!
Цікаво

Обраний вами колір веселки, розповість про ваше життя

Колір, який ви вибираєте для прикраси свого будинку або наряду, може багато що сказати про нас. Незалежно від того, чи вірите ви в психологію вибору кольору, не можна заперечувати, що вони можуть визначати ваш настрій.

Обраний вами колір веселки, розповість про ваше життя і особистості:

Вибрали?

 Тепер дивіться на результати:

1. Червоний

Ви характеризуєте себе як чесну людину, яка прямо висловлює те, що вона відчуває. Ви з тих, хто привертає увагу і не залишаються непоміченими.

Ви активні, дуже енергійні, життєрадісні і завжди готові до нових пригод і вражень. Червоний колір також тісно пов’язаний з творчістю та інноваціями. У вас є здатність знаходити швидкі і творчі рішення проблем, які здаються дуже складними іншим людям.

2. Помаранчевий

Ви характеризуєте себе як веселу, симпатичну людину з чуйним і розуміючим серцем. Ви дуже чутлива і емоційна людина, яка мріє про рівність і справедливість, і з цієї причиною ви дуже часто займаєтеся роботою і діяльністю, що має велике соціальне значення, і в той же час відчуваєте розчарування через проблеми, що ви не можете змінити.

3. Жовтий

Ви характеризуєте себе як аналітичну, критичну і проникливу людину, якій подобаються люди і ситуації, які кидають виклик, і яким може стати дуже нудно, якщо не запропонують можливість повністю розкрити свій потенціал. У вас можуть бути проблеми зі сном, тому що ваш мозок дуже творчий і постійно генерує ідеї, навіть рано вранці. Виконання фізичних вправ перед сном принесе вам багато користі, а носіння з собою зошити для запису своїх ідей допоможе вам не забути жодну з них.

4. Зелений

Ви якимось чином характеризуєте себе як територіальну особистість. Ви відчуваєте необхідність розмежувати бар’єри між тим, що ви вважаєте своїм особистим життям, своїм особистим простором, і тим, як далеко можуть зайти інші, і хоча вам подобається бути з іншими людьми, ви можете почати турбуватися, коли хтось виходить за ваші межі.

5. Синій

Ви характеризуєте себе як мрійлива людина з багатою уявою і великими здібностями до спілкування. Ви і інші, ймовірно, помітили ваш великий талант привертати увагу інших, коли розповідаєте або пишете історії, і вашу здатність захищати свої ідеї та ідеї інших.
Ви дуже пряма і чесна, і з цієї причини ви не можете терпіти брехню, і вам важко відновити довіру до того, хто вас підвів.

6. Індиго

Для вас характерно те, що ви позитивна людина, іноді тиха, дуже чутлива і з дуже розвиненим почуттям інтуїції. Як правило, ваші перші враження або здогади про когось або про щось виявляються вірними. Ви також можете стати дуже імпульсивною людиною, яка приймає безліч рішень, більше захоплюючись емоціями, ніж розумом, і з цієї причини ви в кінцевому підсумку участь в декількох діях чи отримуєте набагато більше зобов’язань, ніж ви дійсно можете виконати.

7. Фіолетовий

Ви характеризуєте себе як ідеалістична, яскрава і творча людина. У вас відмінна уява, яка робить вас генератором прекрасних ідей. Ваш особливий спосіб бачення і пізнання світу сприймається по-різному: в вашому особистому просторі, у вашому одязі і в вашій роботі, що зазвичай несе ваш унікальний і безпомилковий відбиток.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Обраний вами колір веселки, розповість про ваше життя

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: