Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Чого хоче жінка або 20 мудрих порад чоловікам

20 мудрих порад про стосунки від чоловіка усім чоловікам!

1. Ніколи не припиняйте приділяти увагу вашій обраниці. Коли ви просили її вийти за вас заміж, ви обіцяли заволодіти її серцем та невпинно зберігати це почуття. Це найголовніше і дорогоцінний скарб, довірена вам. Вона обрала вас. Ніколи не забувайте про це і в жодному разі не лінуйтеся кохати.

2. Бережіть власне серце. Ви взяли на себе зобов’язання зберігати її серце, але так само пильно слід зберегти й власне. Ставтеся з любов’ю до себе, відкрийтесь світу та любіть його, але у вашому серці має бути особливе місце, куди не увійде ніхто, окрім вашої дружини. Завжди будьте готові покликати її туди, прийняти її та не пускайте туди нікого і нічого, окрім неї.

3. Закохуйтеся в неї знову й знову. Ви будете постійно змінюватися. Ви не такі, як під час весілля, а через п’ять років ви будете не такими, як зараз. Настануть зміни, тому ви повинні щодня, знову й знову, обирати один одного. Вона не зобов’язана залишатися з вами, і якщо ви не збережете її серце, вона може віддати його комусь іншому або закриє його для вас, і, можливо, вам більше ніколи не вдасться його повернути. Добиватися її любові постійно, як в той час, коли вперше її покохали.

4. Шукайте в ній лише кращі якості. Концентруйтеся лише на тому, що ви любите. Якщо ви зосередитеся на тому, що вас дратує, ви не пізнаєте нічого, крім причин для роздратування. А якщо ви сконцентруєтеся на тому, що любите в ній, то любов наповнить вас. Допоки в полі зору не залишатиметься нічого, крім любові, ви відчуватимете, без тіні сумніву, що ви – найщасливіший чоловік на землі, тому що ця жінка – ваша дружина.

5. Не вам переробляти чи виправляти її. Ваше завдання – любити її такою, як вона є, не чекаючи, що вона колись зміниться. А якщо вона зміниться, любите її такою, якою вона стане, незалежно від того, влаштовують вас ці зміни чи ні.

6. Повністю відповідайте за свої емоції. Завдання вашої дружини – не в тому, щоб ощасливити вас, як і зробити вас нещасним. Лише ви відповідаєте за пошук власного щастя. Коли ви його знайдете, ваша радість перейде у ваші відносини та вашу любов.

7. Ніколи не звинувачуйте дружину. Ви турбуєтеся або гніваєтеся на неї лише тому, що її дії викликали у вашій душі якусь реакцію. Якщо у вас виникли такі почуття, дайте собі час прийти до себе, заглянути собі в душу та зрозуміти, що саме потребує лікування. Ця жінка привабила вас тим, що саме вона зачіпала рани, що залишилися з дитинства, і тим самим давала можливість їх загоїти. Після того, як ви розберетеся зі своїми дитячими образами та комплексами, ви перестанете ображатися й дивуватиметеся, як це взагалі було можливо.

8. Просто дозвольте їй бути. Коли вона сумує або засмучується, не намагайтеся привести її до тями. Ваша справа – обійняти її та дати їй зрозуміти, що все буде добре, що ви її чуєте, що вона важлива для вас і що вона завжди може розраховувати на вас. Жіноча душа мінлива й емоційна, почуття вашої супутниці будуть напливати та минати, як сонце у квітні, і якщо ви залишитеся сильним й не засуджуватимете її, вона довіриться та відкриє вам душу. Коли вона сумує, будьте поруч, будьте сильні й дайте їй зрозуміти, що нікуди не підете. Почуйте сенс того, що вона говорить, попри слова та емоції.

9. Бешкетуйте. Не ставтеся до себе занадто серйозно. Смійтеся та веселіть її. Зі сміхом простіше пережити проблеми.

10. Заповнюйте її душу щодня. Вивчіть мову її любові, дізнайтеся, що саме надає їй почуття власної значущості й цінності. Попросіть її створити список з десяти речей, які дозволяють їй відчувати себе коханою. Запам’ятайте їх, і щодня намагайтеся дати їй можливість відчути себе королевою.

11. Будьте тут і зараз. Важливо не просто приділяти їй час: ставитися до неї з неподільною увагою. Розвантажте мізки будь-яким доступним способом й повністю присвячуйте дружині свою увагу, коли ви разом. Відносьтеся до неї як до найважливішого клієнта на роботі. Вона і є найважливіший клієнт.

12. Бажайте її близькості. Захоплюйте її своєю мужністю, проникайте в найглибші куточки її душі. Дозвольте їй бути м’якою й жіночною та дайте їй зрозуміти, що вона може повністю вам довіритися.

13. Не будьте ідіотом ... і не бійтеся здатися ідіотом. Ви обидва неодмінно наробите помилок. Постарайтеся не робити з мухи слона та вчіться на помилках. Ніхто не чекає від вас ідеальної поведінки. Просто постарайтеся не поводити себе не дуже розумно.

14. Залишайте їй вільний простір. Жінки прекрасно вміють дарувати себе довколишнім, але іноді їм треба відновлюватися. Зрідка їй потрібно буде полетіти з сімейного гнізда й знайти їжу для душі, і якщо ви дозволите їй це зробити, дружина повернеться, натхненна та радісна. Так, я трохи захопився поетичними формулюваннями, але ви мене зрозуміли. Нагадуйте їй, що слід знаходити час для самої себе, особливо після народження дітей. Їй потрібен вільний час та простір, щоб оновитися, повернутися до себе та не втратити себе в служінні дітям, чоловікові та всьому світу.

15. Будьте вразливим. Не обов’язково завжди бути незворушним. Будьте готові ділитися своїми страхами та почуттями, а якщо ви десь помилилися, не соромтеся одразу це визнати.

16. Будьте цілком відкритим. Якщо ви хочете довіри, ви повинні бути готові ділитися всім. Особливо тим, чим ділитися не хочеться. Щоб любити жінку повністю, повністю відкрити своє серце й впустити її туди, не знаючи, чи сподобається їй те, що вона побачить, потрібна мужність. І для того, щоб дозволити їй повністю любити вас – не лише світлі, а й темні сторони. Зніміть маску. Якщо вам, поруч зі супутницею потрібно постійно носити маску і постійно здаватися ідеальним, ви ніколи не зможете відчути любові у всій її повноті.

17. Не зупиняйтеся в спільному зростанні. У ставку зі стоячою водою зароджується малярія, а проточна річка завжди свіжа й прохолодна. Якщо м’язи не розробляти, вони атрофуються природним шляхом; те ж саме відбувається й з відносинами, якщо припинити над ними працювати. Шукайте спільні цілі, мрії та далекосяжні плани та рухайтеся до них.

18. Не турбуйтеся про гроші. Гроші – це гра. Заради перемоги в цій грі вам потрібно стати однією командою. Сварки в команді ніколи не йдуть на користь. Навчіться давати один одному сили для перемоги.

19. Пробачайте одразу та концентруйтеся на майбутньому замість того, щоб нести тягар минулого. Не дозволяйте вашому минулому тримати вас в заручниках. Звичка триматися за минулі помилки, хто б їх не робив, ви чи вона, – важкий якір для вашого шлюбу. Це тягне вас назад. Прощення – це свобода. Відріжте якір та завжди обирайте любов.

20. Завжди обирайте любов. Завжди обирайте любов. Завжди обирайте любов. В кінцевому підсумку, це – єдина по-справжньому потрібна порада. Якщо ви в кожному рішенні керуватиметеся цим вибором, то щастю вашого шлюбу ніщо не загрожує. Любов витримає все.

Шлюб – зовсім не рядок у книжці «і жили вони довго й щасливо». Це робота. І зобов’язання рости разом, і воля до постійного творення того, що протримається вічно. Саме робота над цим принесе щастя.

Шлюб – це життя, і з ним прийдуть злети та падіння. Потрібно навчитися з радістю приймати кожен цикл й вчитися здобувати науку з кожного досвіду. Саме це додає сили й дозволяє завжди бачити перспективи й продовжувати будувати шлюб по цеглинці.

Жінка, яка сказала йому «Так!», Довірила йому своє життя і чекала від нього відповідального ставлення.

Якщо вас щось не влаштовує у вашому власному шлюбі, візьміть на себе 100% відповідальність за ваші дії в шлюбі, незалежно від того, що відбувається з вашою дружиною, і застосуєте ці уроки, поки не пізно.

Чоловіки, будьте найкращими коханими. Немає складнішого завдання – і немає більшої нагороди. Ваша жінка цього заслуговує.

Будьте таким чоловіком, щоб дружина не могла вами не хвалитися.

За матеріалами

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Чого хоче жінка або 20 мудрих порад чоловікам

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: