Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo

Буває так, що в стосунках інша людина вичерпує наше терпіння своїми вчинками

У стосунках інша людина вичерпує наше терпіння своїми вчинками. Вона знову і знову забирає енергію і забирає сили. Це може тривати багато років, але настає день, коли стосунки закінчуються. Вони перетворюються в безплідну пустелю.
Але насправді не терпіння вичерпується. Насправді вичерпується любов.
Якщо ми добровільно терпимо вчинки іншої людини і залишаємося в стосунках з нею – це від любові. Джерело такого терпіння – любов. І ось скільки любові – стільки і терпіння.
Річка терпіння бере початок в океані любові. Або в морі. Або в озері…

Але навіть океан не безмежний. Ось про це забуває той, хто вичерпує наше терпіння нападками, брехнею, дрібними зрадами, знеціненням, обіцянками, – відрами і цистернами вичерпує наше терпіння. Танкерами черпає його, вважаючи, що терпіння безмірне і безмежне.

Воно безмежне, якщо джерело – Божественна Любов. Але таке святе терпіння дуже рідко зустрічається.
Наша любов земна, а ми – звичайні земні люди. Навіть величезний океан любові вичерпується, пересихає і перестає живити річку терпіння.
Людина вже по дну шкребе відром. Уже води їй по щиколотку. Але вона не розуміє і знову робить те, що мучить і ображає іншого.


Так кого звинувачувати, якщо в один прекрасний день виявився в безплідних землях, в пустелі? Якщо вичерпав все до дна. І любові більше немає ні краплі; і терпіння скінчилося, і висохла душа того, кого катували терпінням?


Нема кого звинувачувати. Тільки себе. Але вони звинувачують того, чию любов вичерпали до дна. Чиє терпіння скінчилося нарешті. Це так несподівано, чи не так?
І нема кому їм пояснити, що вони самі це зробили. Вичерпали терпіння і любов.


Автор: Анна Кір’янова

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Буває так, що в стосунках інша людина вичерпує наше терпіння своїми вчинками

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: