Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo

Бійтеся образити жінку, в гніві вона – страшна сила

Недарма кажуть, що щаслива дружина – успішний чоловік. Дорогі чоловіки, не ображайте жінок! Не тільки тому, що це говорить про вашу слабкість, а не силу. А ще й тому, що вам же в підсумку дорожче буде…

Найгірше, що може зробити чоловік – довести кохану до сліз. У цей момент в нього летить град каміння, злості і розпачу. Адже негативно заряджена жінка – страшна сила. Неконтрольований ураган. Атомна бомба!

У наших знайомих розпалася сім’я. З одного боку – звичайна справа: була любов і немає любові. Були сирники на сніданок, походи в зоопарк, пікніки на березі одного зі ставків Китаєво, і немає родзинок, мавп-мандрилів і кошиків з сендвічами. Понеділкової метушні. Лютневих бронхітів. Травневої Туреччини.

В один самий звичайний день жінка склала дитячі курточки та штанці в дорожню валізу, зверху запхнула свої джинси і сукні, взяла за руку п’ятирічного сина і пішла на зйомну квартиру. Чоловік залишився серед забутих в поспіху равликових кремів, каучукових Скубі-Ду і недоїденої запіканки. Серед в холосту працюючого телевізора, налаштованого на йогу.

Посидів тиждень. Потім другий і зробив спробу їх повернути. Син стрибав навколо батька козликом і радів можливості поборотися в войнушки, але жінка залишалася непохитною. Її головним аргументом було те, що поряд з чоловіком нескінченно засмучувалася і плакала.

– А я хочу сміятися! Розумієш? Смі-я-ти-ся! Щоб наш син ріс зі щасливою матір’ю, а не з пригніченою особистістю. Я багато років лізла зі шкіри, щоб наповнити будинок світлом і щастям, а ти приходив з роботи і весь вільний час мене пригнічував.

Чоловік розізлився. Стукнув кулаком по столу і ногою по колесу новенького авто. Через місяць розбив машину вщент. Через півроку втратив бізнес. Захворів. Насилу очуняв, але так і не зміг повернути колишній рівень життя. Зараз працює посильним і у всіх своїх невдачах звинувачує колишню дружину.

Гала (муза Сальвадора Далі) до знайомства з художником зустрічалася з невизнаним російським поетом. Всіляко того надихала і допомогла видати збірку віршів. Молодий чоловік відчувши смак слави, загордився і вказав дівчині на двері. Вона пішла, а «літературного генія» перестали друкувати, бачити, аплодувати. Поет запив і закінчив життя в божевільні.

Бачить Бог, я подібного не хотіла. Просто досі не простила свого колишнього чоловіка. Відвідала десятки спеціальних тренінгів, але як виявилося, марно і, побачившись через десять років, не змогла розліпити губи для банального «Здрастуй». А днями мені розповіли, що у нього біда зі здоров’ям і вже було п’ять хіміотерапій.

Сатья Дас про подібне говорить прямо. Виявляється, ображена жінка підсвідомо «бажає кривдникові щастя». Таким чином енергія болю йде в бік “ворога” і перекриває тому кисень. Ми, звичайно, і далі будемо працювати над собою. Представляти ментальні ножиці і порожній стілець. Виплакувати. Викрикувати. Виписувати наболіле в листах. Тільки щоб в подальшому не гасити самозаймисті пожежі, набагато вигідніше жінку не ображати.

Автор: Ірина Говоруха

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Бійтеся образити жінку, в гніві вона – страшна сила

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: