Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Панянкам на замітку: від яких жінок чоловіки не тікають ніколи

Дуже часто жінок, які, здавалося б, ідеальні – люблячі, турботливі й вірні – чоловіки кидають заради досить-таки пересічних “розлучниць” без ефектної зовнішності. Так що ж приваблює чоловіків в жінках, і яких жінок вони не кидають? Відповідь на це питання досить проста – вони не кидають цікавих жінок.

Цікава жінка має свою точку зору і може її аргументувати

Не вірте тим, хто каже, що пристойна жінка тримає свою думку при собі – ці часи давно пройшли. Сьогодні чоловіки вважають розумну жінку, що вміє висловлювати свою точку зору, дуже привабливою і сексуальною. Принаймні, розумний і достойний чоловік, на якого є сенс справити враження.
 
 

Цікава жінка високо себе цінує

Вона прекрасно знає, чого заслуговує. Вона багато працювала над собою, і багато чого досягла. Тому у відносинах вона хоче дійсно гідного чоловіка. Їй нічого доводити – вона унікальна особистість, і домоглася багато чого в цьому житті – все це видно неозброєним оком і дуже приваблює чоловіків.

Цікава жінка має власні інтереси

Вона не живе виключно чоловіком і його інтересами, адже у неї є свої. Гідний чоловік дозволить вам реалізуватися як особистості, і буде поважати вас за це. В той же час це буде підігрівати його інтерес – він буде щиро зацікавлений вами.

 
 

Цікава жінка вдячна за увагу

Чоловіки дуже люблять робити компліменти жінкам – їм подобається, коли у відповідь вона розквітає усмішкою і щиро дякує. По-перше, ви робите чоловікові приємно, приймаючи комплімент, а по-друге, це говорить про те, що ви приймаєте свої переваги і впевнені в собі.

Цікава жінка стежить за собою

Чоловіки люблять привабливих жінок. Але краса від природи – не завжди найголовніше. Вміння доглядати за собою, виглядати стильно і привабливо – це головне, що чоловік чекає від жінки. Любіть себе, прагніть до того, щоб бути кращою, і всі чоловіки це обов’язково помітять.

 
 
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Панянкам на замітку: від яких жінок чоловіки не тікають ніколи

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: