Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

6 речей про справжнє кохання, які повинен знати кожен

Кохання – сильне почуття, яке робить людину всесильною, окрилює і заряджає. Знайти справжнє кохання мріє кожен, але не всі його знаходять.

Любов відгукується тільки на любов. І це почуття слідує за своєю подобою. Чим більше любові ви можете подарувати, тим більше ви отримаєте у відповідь. Чим добріше ваше серце, тим більше шансів, що ви знайдете того, кого шукаєте.

Вашій увазі шість речей про справжнє кохання, які повинен знати кожен.

1. Любов до самого себе – найкращий спосіб привернути справжні почуття

Любіть себе всім своїм серцем: за те, ким ви стали і ким не змогли стати. Будьте ласкаві до себе, і весь світ протягне вам руку допомоги. Якщо ви не можете проявити по відношенню до себе ці почуття, ви не отримаєте це ні від кого навколо. І навіть якщо хтось зробить це, то любов не триватиме довго. Це почуття так не працює. Любов приходить лише до тих, хто може сам нагородити себе нею.

“Найстрашніше – це прийняти себе повністю”, – Карл Густав Юнг.

2. Ця любов не полягає в тому, щоб знайти частину себе в комусь іншому

Ви повинні зрозуміти, що ви є цілісною особистістю без кого-небудь. І чим більше ви вчитеся любити і приймати себе, тим більше ви будете знати, що це правда. Вам справді не потрібна інша людина, щоб ви могли відчути себе цілісним і завершеним. Вам потрібен лише той, з ким ви можете поділитися своїм багатим внутрішнім світом. Справжня любов полягає не в тому, щоб знайти свою другу половинку або відсутню частину в іншій людині. Правда в тому, що ви повинні просто розширити свій світ і поділитися ним з коханою людиною.

3. Любов всього вашого життя – ви самі

Навіщо шукати щось, що вже є в вас самих? Справжня любов починається з вас. Любов до життя – це ні що інше, як ви. Усередині вас тепер знаходиться вся любов, якої ви потребуєте. Не потрібно шукати ці почуття зовні. Любов, яку ви отримаєте в першу чергу від себе, буде не чим іншим, як проекція ваших почуттів. І ви можете ділитися нею з іншими.

“Життя – це просто дзеркало, і те, що ви бачите там, ви повинні спочатку побачити всередині себе”, – Уоллі Амос.

4. За справжню любов не ведуть битв

Ви часто могли чути таку фразу, як “Якщо ви дійсно любите когось, ви повинні боротися за ці почуття і за цю людину”. Але все не так. Якщо вам потрібно “боротися” за чиюсь любов, це означає, що вона того не варта. Це не справжні почуття. Це не любов.

“Боротися” і “любити” – дві протилежні речі, і ви можете слідувати лише одним шляхом. Ви не можете втілити в життя одночасно два пункти.

5. Справжня любов не вимагає зусиль

Справжня любов завжди легка. Вона тече, немов бурхлива річка, яка сама знає, що їй потрібно. Все відбувається природно. Там, де є справжня любов, відсутня така річ, як контроль. У ньому немає необхідності. Це почуття не потребує зусиль. Вам не потрібно утримувати когось поруч, якщо любов справжня.

Відпадає необхідність в критиці, засудженні, ревнощах, почутті провини або будь-якому іншому негативному факторі. Любов – це чисте і легке відчуття. Їй це не потрібно.

“Справжня любов не приходить, якщо ви навчилися бачити ідеальні риси в людині. Вона приходить лише тоді, коли ви розумієте, як приймати всі недоліки”, – Джейсон Джордан.

6. Ця любов не вимагає прихильності

Любов повинна робити те, що вона вважає за потрібне. А все, що їй потрібно – це розуміння і відсутність у взаємних вимогах. Любов ніколи не вимагає від партнерів чого-небудь. Їй не цікавий будь-хто або що-небудь. Там, де витає це почуття, немає прихильності. Тому що там, де є прихильність, немає любові. Це дві речі, які не уживаються разом.

“Мудрі люди не допускають прихильності. Біль присутній лише у тих, хто прив’язаний один до одного”, – Мохіто Місра.

Це і є справжня любов. Багато хто чув про це, але тільки деякі з них дійсно пережили це світле почуття.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
6 речей про справжнє кохання, які повинен знати кожен

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: