Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo

8 ознак, які чоловіки шукають в жінці своєї мрії

У цьому світі не бракує красивих жінок. Зовнішність – не головна якість, яку чоловік хоче від своєї жінки. Швидше, є інші речі, які чоловіки знаходять привабливими в жінках, і це ми схильні залишати поза увагою.

Чого насправді хочуть чоловіки? Справжні чоловіки завжди шукають в жінках своєї мрії ці 8 рис.

1. Інтелект

Інтелект – це ключ до серця чоловіка. Кожному чоловікові потрібна партнерка, яка зможе задовольнити його інтелектуальні потреби, не кажучи вже про естетичні. Він хоче, щоб ви обговорювали з ним важливі для нього речі, про життя, про світ, вчили його новому і теж навчалися у нього. Для цього буде досить вашого базового інтелекту і здатності міркувати розсудливо. Це те, що шукає ваш чоловік.

2. Характер

Чоловік «запалюється», коли бачить, як жінка сміється до глибини душі, допомагає сліпому перейти дорогу або грає в футбол з дітьми в грязі. Не турбуючись про те, щоб зіпсувати свою сукню або розтріпати зачіску. Це ваша справжня природа, здатність спілкуватися з ким завгодно, змушувати інших сміятися, бути собою, не прикидаючись.

Ось що змушує чоловіка закохатися в вас. Не потрібно прикидатися. Просто будьте собою, і він це оцінить.

3. Впевненість

Кожен чоловік любить впевнену в собі жінку, ту, яка буде йому рівною або навіть краще за нього. Вам не потрібно бути дівчиною в біді, щоб привернути увагу вашого чоловіка. Він буде поруч, коли вам це потрібно.

Впевненість робить жінку привабливою. Життя – це не клумба з троянд, і коли чоловік шукає супутницю життя, він шукає того, хто достатньо сильний, щоб бути з ним в скрутну хвилину.

У вас є недоліки, але не зациклюйтеся на них. Виховуйте свої позитивні сторони і проявляйте в собі цей фактор впевненості.

4. Повага

Одна з ключових речей, яку чоловік шукає в жінці, – це повага. Якщо ви будете для нього, як відкрита книга, у чоловіків мало шансів зацікавитися вами.

Як людей, нас завжди привертають таємничі елементи. Наявність особистого часу і простору без постійного спілкування, це не тільки допомагає вам зростати як особистості, а й показує, що ви не з тих, хто легко доступний. Це викликає у чоловіка сильне почуття поваги до вас.

5. Амбіції

Чоловіки люблять піклуватися про свою сім’ю, але їм дуже подобаються амбітні жінки. Маючи в житті жінку, яка бачить свою мету і йде до неї, чоловік надихається, а також стає впевненим у завтрашньому дні. Він упевнений в тому, що у важкі часи ви не підете, бо знаєте, як боротися за своє щастя.

6. Прихильність

Хоча це здорово, коли тебе люблять у відповідь, добре також вміти висловлювати свої почуття. Не тільки жінки, а й чоловіки люблять, коли їм показують наскільки вони дорогі й улюблені. Вони цінують, коли ви тримаєте їх за руку, обіймаєте або цілуєте. Це показує, що ви дбаєте про них.

7. Скромність

Скромна жінка привабливіша для чоловіка, ніж постійно зарозуміла. Знаючи те, що ви краща за інших, але при цьому зберігаючи вашу гордість при собі, і проявляючи поважне ставлення до оточуючих, таке просто не може не оцінити ваш чоловік. Він знає наскільки ви чудова, і саме ваша скромність змушує його полюбити вас ще більше.

8. Старанність

Чоловік цінує працелюбну жінку. Замість того щоб дозволити собі розкіш – ви багато працюєте, а це означає, що ви розумієте цінність праці і маєте власну гідність.

Для чоловіка ви більше, ніж розпещена лялька; ви та, на кого він може рівнятися, він може захоплюватися вами і поважати вас. Це змушує його полюбити вас.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
8 ознак, які чоловіки шукають в жінці своєї мрії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: