Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

7 порад, що робити, коли чоловік тебе ігнорує

Коли ви добре спілкувалися або навіть зустрічалися, а тепер він раптом ігнорує тебе, єдине правильне рішення – це теж ігнорувати його. Так, це не так легко зробити, як сказати, тому ми зібрали кілька корисних порад.

Коли чоловік тебе ігнорує, зазвичай ти хочеш його ще більше, ось чому потрібно тримати себе в руках і пам’ятати, що ти гідна більшого.

Може він навіть спеціально це робить, щоб розігріти твій інтерес. Тобі не потрібен той, хто маніпулює тобою і грає з твоїми почуттями.

1. Будь зайнятою.

Легше буде ігнорувати його, коли ти будеш зайнята. Твоя мета – не прикидатися, що тобі все одно, а дійсно стати байдужою.

Йому явно не погано від відсутності спілкування з тобою, так чому ти повинна страждати? Не дозволяй його поведінці впливати на тебе.

Сфокусуйся на своїх справах і заняттях. Чим більше справ в твоєму списку, тим менше часу буде на те, щоб думати про нього.

2. Пограй з ним у відповідь.

Коли ти продовжуєш ігнорувати чоловіка, він від цього втомлюється. Він бачить, що нічого цим не домагається і що взагалі втрачає шанси на відносини з тобою.

В такий момент потрібно натякнути йому, що надія ще є. Перетворившись деякий час сніжної королевою, покажи йому, що твоє серце все ще тепле.

Суть в тому, щоб збалансувати свою увагу до нього і ігнор. Ти не повинна бути нав’язливою, щоб він не вирішив, що ти шалено закохана в нього. Будь то холодною, то гарячою до нього, тримай його на гачку. Раз він вирішив ігнорувати тебе, тепер твоя черга зводити його з розуму.

3. Вимагай кращих стосунків.

Іноді найкраще покінчити з його ігнор тим, щоб дати йому знати про свої почуття. Не від відчаю, а від почуття гідності: вимагай кращих відносини і дай йому знати, що ти не будеш терпіти його ігнор – або ви розлучаєтеся, або він не змушує тебе чекати.

Правда, не потрібно відразу нападати на нього: спочатку дізнайся, що сталося, чому він пропав і не дзвонить. І навіть якщо він таким чином вирішив розлучитися, повідом йому, що про це теж треба говорити.

4. Відклади телефон.

Коли чоловік ігнорує тебе, залиш його в спокої. Не пиши йому. Не заходи на його сторінку. Не чекай нескінченно від нього вісточки. Не звертай увагу, займи себе, їдь туди, де немає зв’язку. І якщо він все ж зволить з тобою зв’язатися, то нехай він почекає.

5. Не підлаштовуйся під нього.

Якщо чоловік регулярно тебе ігнорує, а потім виходить на зв’язок, не поспішай відповідати і тим більше погоджуватися на все, що він запропонує. Інакше він не буде поважати твій час і буде вважати тебе зручною, що ти завжди доступна.

6. Фліртуй з іншими.

Якщо твій чоловік не цінує тебе і ігнорує, нагадай собі, що він не єдиний чоловік на світі. Дозволь собі пофліртувати з іншими, хоча б просто для особистої самооцінки. Тільки не перестарайся і не використовуй іншого хлопця, щоб забутися або помститися.

7. Не поспішай і заспокойся.

Чесно кажучи, жінки часто перебільшують свої емоції. І це лякає чоловіків. Так що якщо ти була занадто прямолінійна або чуттєва в прояві своїх емоцій до нього, можливо в цьому і причина його ігнору. Він просто злякався і втік розібратися в своїх почуттях. Забавно, але це так.

Не поспішай, хай все йде своїм ходом.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
7 порад, що робити, коли чоловік тебе ігнорує