Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Все просто: якщо він не добивається тебе, значить ти йому не потрібна

Може бути важко і неприємно прийняти правду, коли у тебе почуття до чоловіка, але потрібно дивитися на факти. Все просто: якщо він не добивається тебе, значить ти йому не потрібна.

Знаю, це останнє, що ти хочеш почути, але ти не можеш вірити, що ти важлива йому, коли він не дає тобі ніяких приводів для цього.

Ти змушуєш себе повірити, що він тебе любить, нехай навіть менше, ніж ти його, але це не так. Може ти йому подобаєшся так, щоб приїжджати до тебе, коли йому зручно, але це не кохання.

Може ти отримуєш крихти його уваги, але він ніколи не віддасть тобі своє серце. Він не буде інвестувати в ваші відносини і ти не можеш продовжувати обманювати себе.

Все просто: якщо він не добивається тебе, він не закоханий в тебе. Не ускладнюй: чоловік, який хоче тебе в своєму житті, буде все робити, щоб ти була його.

А якщо ні, то він буде знаходити виправдання, чому не може зустрітися, навіть якщо живе через дорогу.

Правда в тому, що чоловікам потрібно доглядати за жінкою і домагатися її – це частина їхньої натури. Коли чоловік дійсно хоче жінку, він намагається робить все, щоб вона була з ним.

Ми все це знаємо, хіба ні?

Просто іноді занадто важко це прийняти і визнати, коли тебе переповнюють емоції.

А він і далі буде продовжувати давати тобі рівно стільки, щоб підживлювати твою надію, але не досить, щоб ти була впевнена, що його серце належить тобі.

Він буде грати з тобою, буде то дуже люблячим і чуттєвим, то пропадати на кілька днів. І це не означає, що ти повинна краще старатися для нього. Ти не повинна. Не будь тією, яка чекає повідомлення від чоловіка, немов це єдине важливе в житті. Ти ніколи не повинна дозволяти чоловікові приходити і йти з твого життя, коли йому заманеться.

Твоє серце – не іграшка і він не може з ним грати. Люби себе і знай собі ціну. Будь незалежною, сміливою і впевненою, навіть якщо ти думаєш, що любиш його більше всього на світі.

Не дозволяй чоловікові витрачати твій час і не чекай, коли він нарешті зміниться. Тому що цього не буде.

У глибині душі ти знаєш, що він не добивається тебе, тому що не відчуває до тебе того ж, що ти до нього. Так що перестань брехати собі і давати помилкові надії.

Якщо ти жінка його мрії, ніщо не зупинить його. А якщо він нічого не робить для тебе, то відпусти його і знайди того, хто покаже тобі, що таке справжня любов.

Не оцінюй себе по тому, в стосунках ти чи ні. Будь жінкою, яка знає, що краще бути однією, ніж в поганих відносинах.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Все просто: якщо він не добивається тебе, значить ти йому не потрібна

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: