Про жіноче відверто та з гумором!
Думки, Цікаво

Справа не у віці: 10 ознак, які відрізняють жінку від дівчини

Факт материнства або заміжжя ще не перетворює дівчину на зрілу жінку, а психологічний розвиток не завжди відповідає цифрам у паспорті. 

З одного боку, немає нічого поганого в тому, що жінка зберігає молодість своєї душі, а з іншого – відмова від дорослішання часто може стати причиною непорозумінь та конфліктів у стосунках. Адже не рідко дами продовжують навіть в поважному віці поводитися, як вередливі дівчатка, чиї забаганки оточуючі обов’язково мають виконувати.

За цими ознаками можна відрізнити жінку від дівчини:

1. Дівчина вважає, що їй всі щось винні. Через недосвідченість, юнацький максималізм та наївність вона впевнена в тому, що її мають безумовно любити. Проте, мудра жінка завжди цінує добре ставлення і вдячна долі за її подарунки. 

2. Коли вимоги дівчини не виконуються, вона впадає в істерику. Вона скаржиться на несправедливість і робить скандал. Натомість мудра жінка завжди тримає під контролем свої емоції й готова вирішувати непорозуміння шляхом діалогу. 

3. Дівчина використовує свою красу для маніпуляції над чоловіками. Вона може шантажувати свого обранця інтимною близькістю, якщо він зробить їй той чи інший подарунок. Натомість зріла жінка знає собі ціну, тому ніколи не опуститься до такого рівня. 

4. Дівчина розраховує, що зможе жити коштом чоловіка. Мудра жінка знає, що міцними стосунки будуть лише тоді, коли обидва партнери будуть самодостатніми і незалежними. Лише зріла особистість може стати дійсно щасливою. 

5. Дівчина не любить займатися побутом. Вона вважає, що прибирати й готувати – скучно й принизливо. Насправді зрілі жінки прагнуть створювати хорошу атмосферу вдома і проявляти турботу. Адже це головні ознаки готовності до сім’ї.

6. Дівчата звертають увагу на матеріальні цінності й зовнішність. Для них має значення візуальна складова та розкіш. Натомість справжні жінки цінують духовні якості. Для них важливими є почуття, хороше ставлення, гармонія й взаєморозуміння.

7. Дівчина хоче тільки отримувати. Вона звикла, що світ крутиться навколо неї. Своїм споживацьким ставленням вона лише відштовхує оточуючих. Натомість жінка не лише бере, але й віддає. Вона готова безкорисливо жертвувати своїми ресурсами заради інших. Поруч з нею можна отримати натхнення, мотивацію та заряд позитиву. 

8. Дівчина конкурує з іншими. Вона не знає іншого способу досягти бажаного, окрім як шляхом змагання. Їй важливо довести іншим, що вона найкраща. Проте жінка завжди готова допомогти своїм суперницям, адже вона знає, чого вартує насправді. 

9. Дівчина хоче уваги, їй необхідно, щоб її обожнювали. Саме тому для неї важливе суспільне визнання й популярність. Щодо жінки, то їй важлива думка найближчих людей, які займають значне місце у її житті. Вона ніколи не проміняє повагу гідного оточення на захват незнайомців. 

10. Жінка вміє правильно приймати невдачі і визнавати свої помилки. Саме з цього вміння розпочинається трансформація з дівчини у жінку. 

Можливо, ці поради допоможуть вам ментально подорослішати і змінитися в кращу сторону.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Справа не у віці: 10 ознак, які відрізняють жінку від дівчини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: