Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

5 причин, чому ви продовжуєте закохуватися не в тих чоловіків

Приблизно рік тому я вирішила зробити паузу і відмовитися від побачень. Набридло витрачати час не на тих чоловіків, кожен раз залишаючись з розбитим серцем. У мене було багато невдалих романів. І я відчула, що просто зобов’язана зрозуміти, чому всі спроби створити стосунки ні до чого не привели.

Багато часу було витрачено на самоаналіз, але, думаю, зробила я це не дарма. Здається, я зрозуміла, в чому була моя проблема.

Можливо, мій досвід стане в нагоді і вам. Ось 5 причин, чому ви продовжуєте закохуватися не в тих чоловіків …

1. Ви боїтеся самотності.

Одні люди насолоджуються самотністю, а інші, навпаки, ненавидять її. Насправді, самотність лякає їх. Вся річ у тому, що вони цього не усвідомлюють.

Може бути, ви теж боїтеся залишитися одні. Якщо ви розриваєте одні відносини і одразу з головою поринаєте в нові, то, швидше за все, так воно і є.

2. У вас низька самооцінка.

У більшості є проблеми з упевненістю в собі. Низька самооцінка може бути наслідком різних проблем. Якщо ви в глибині душі відчуваєте, що не гідні кращого, поступово починаєте в це вірити.

Ви вибираєте не ту людину тому, що впевнені в тому, що не гідні більшого.

3. Думаєте, що можете змінити людину.

Прикладів в цьому випадку можна привести дуже багато. Часто люди зав’язують стосунки з тими, хто їм не зовсім підходить. Вони думають, що пізніше зможуть переробити людину.

Цей «план» з самого початку приречений на провал. Ви не можете змусити людину змінитися. Вона зробить це, тільки якщо сама захоче.

Спроби когось перекроїти під свої шаблони принесуть лише розчарування, яке вам зовсім не потрібно.

4. Ви не знаєте, чого хочете від життя.

Перш ніж ви почнете зустрічатися з кимось, варто визначити для себе, чого ви хочете. Це дуже важливо. В іншому випадку ви не будете знати, що ваші цілі і устремління збігаються з прагненнями та цілями вашого потенційного партнера.

Якщо ви ще не визначили, чого саме хочете від життя, саме час це зробити. (Вирішіть, де ви хочете жити, чи хочете ви дітей та інше).

5. Вибираєте один і той же тип чоловіків.

Може бути, вам здається, що вас приваблює певний тип особистості. Хоч би що там було, всі ваші колишні дуже схожі. Мова тут не стільки про зовнішність, а ще й про їх особистісні якості. Ось, що дійсно важливо.

Ви звикли звертати увагу на чоловіків зі схожими якостями особистості? Ні з одним з них вам не вдалося зав’язати довгих відносин? Якщо це так, то прийшов час переглянути свої смаки.

Зустрічатися з кимось – це свого роду ризик. Багато що може піти не так, як ви очікуєте, і вам можуть розбити серце. Немає нічого гіршого, якщо ваші відносини з разу в раз розвиваються за одним і тим же сценарієм. Якщо це так, то варто провести якийсь час наодинці з собою.

Проаналізуйте ваші колишні спроби і подумайте про те, яких відносин ви хочете насправді.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
5 причин, чому ви продовжуєте закохуватися не в тих чоловіків

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: