Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Чому чоловікам подобається коли ви ставите себе на перше місце

Ми, жінки, за своєю материнською природою помилково вважаємо, що чим більше ми піклуємося про чоловіка і приділяємо йому увагу, тим більше він буде піклуватися про нас. І починаємо робити це з самого початку відносин, особливо, якщо чоловік нам сильно сподобався: ми робимо його центром свого Всесвіту, починаємо підлаштовувати під нього всі свої плани, ставимо його на перше місце, переконуючи себе, що він зробить те ж саме заради нас.

Але саме так ми зазвичай несвідомо відштовхуємо чоловіка – іноді і слава богу. Причина очевидна: чоловік відчуває тиск в стосунках і починає чинити опір вашим старанням стати ближче. Але є ще дещо, що відбувається, але ви можете не помічати, і це працює проти вас.

Забота в першу чергу про себе – ось що надзвичайно привабливо для чоловіка.

Розсудливий чоловік не зацікавиться жінкою, яка не дбає про себе. Ви можете скільки завгодно виглядати незалежною – успішною на роботі, турботливою мамою, домогосподаркою, але чоловік бачить, коли ви не дбаєте про свої базові потреби у відпочинку, здоров’ї, просто часу для себе.

Чоловік бачить, коли ви не робите своє життя повноцінним. І тоді він відчуває жахливий тиск наповнити ваше життя. Просите ви його про це чи ні, він чекає каверзи. Він візьме те, що ви даєте йому, але буде в страху чекати моменту, коли ви попросите віддачі.

Це перше насіння невдоволення стосунками. Коли ви ставите чоловіка на перше місце, тоді щось неодмінно зміщується на друге місце – і це ви. Якщо ви не дбаєте про себе, ви або відштовхне свого чоловіка, або знизите його чутливість до ваших потреб і почуттів.

Так, він не буде оточувати вас такою ж турботою, як і ви його. Він буде думати, що раз ви не дбаєте про себе, значить ваші потреби не так вже й важливі.

Згодом ви почнете сердитися, і це буде проявлятися в ваших стосунках з ним.

Коли ви даєте і даєте людини без відчуття взаємності, ця образа накопичується і в підсумку з’їдає всі ваші почуття до нього, і ви навіть цього не усвідомлюєте. Ви не просто злитесь на нього, що він нехтує вами. Насправді ви злитеся на себе, що з самого початку не думали в першу чергу про себе.

Чоловік буде ставитися до вас так, як ви ставитеся до себе, так що найкращий спосіб домогтися, щоб чоловік ставився до вас краще – це почати краще про себе піклуватися.

Як це виглядає?

Ви повинні робити те, що приносить вам задоволення. Це можуть бути просто походи в кіно, кулінарія, гаряча ванна з піною і аромамаслами, провести годинку за улюбленою книгою, подорожі, зустрічі з друзями, час для себе однієї.

Просто перестаньте думати, що час, коли вам нічого не потрібно робити – марний і безглуздий.

У жінки, яка піклується про себе, здорова самооцінка, і вона змушує чоловіка продовжувати робити її такою ж щасливою. Як тільки ви почнете ставити себе на перше місце, ви помітите, як зміняться ваші відносини з чоловіком.

Ви побачите, як він подивиться на вас трохи по-іншому. Коли він зрозуміє, що ваше щастя не залежить від нього, він перестане відчувати тиск і природним чином стане ближче і почне краще до вас ставитися.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Чому чоловікам подобається коли ви ставите себе на перше місце

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: