Про жіноче відверто та з гумором!
Цікаво

4 найпалкіших знаки Зодіаку: їх неможливо забути!

Скорпіон

Скорпіон – знак неприборканої пристрасті. За шкалою сили лібідо від 1 до 10 Скорпіон отримує всі 20 балів!

Ця людина може займатися любов’ю весь день! Він завжди готовий до хитромудрих побачень зі збитими вершками і вишнею. Але, незважаючи на ненаситний апетит, треба віддати йому належне, Скорпіон дуже вірний. Як правило, його пристрасть обпікає тільки одну людину – його другу половинку. А похитнути вірність Скорпіона може тільки одна річ – ревнощі.

 

Овен

Того, хто у відносинах з Овном шукає любові і відданості, може чекати сильне розчарування. Овну більше подобається сам процес полювання, ніж здобич.

На першому місці у пустотливого Овна знаходиться різноманітність. Але ще гірше те, що навіть у звичайних  міцних відносинах ця людина завжди залишається ненадійною. Імпульсивному Овну подобаються випробування, а тому будь-яка спокуслива пропозиція здасться йому занадто привабливою, щоб з нею боротися.

Як правило, Овен знаходиться в постійних пошуках веселощів і розваг, а не стабільності.

Терези

Будь-кому, хто зустрічається з Терезами, доводиться мати справу з поведінкою, що не сприяє появі впевненості в собі.

По-перше, Терези ніколи не перестають фліртувати. Крім того, з огляду на погану звичку Терезів говорити людям те, що їм хочеться почути, варто зрозуміти, що це стосується і партнера в романтичних стосунках.

Не можна не згадати і звичку представників цього знака втішати себе. Тому коли перед Терезами з’являється якась романтична пропозиція, від якої важко відмовитися, вони просто не можуть сказати «ні».

Телець

Телець неспроста є знаком стихії Землі. Будучи досить творчою особистістю, він, напевно, здивує вас своїм способом «возз’єднання з природою» за допомогою занять любов’ю на свіжому повітрі.

Телець надзвичайно чуттєвий і пристрасний. Крім того, плюсом відносин з такою людиною є її непохитна вірність. Варто вам завоювати серце Тельця, і воно буде вашим навіки!

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
4 найпалкіших знаки Зодіаку: їх неможливо забути!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: