Про жіноче відверто та з гумором!
Думки, Цікаво

“Бог знає вашу адресу” — випадковості не випадкові

Я розповім вам один секрет буття. Можливо, ви вже чули про нього. Річ у тім, що Богу відомо, де ми. Він знає нашу адресу. Коли здається, що ми покинуті, Бог приходить до нас випадковим сусідом, птахом на підвіконні, або прибігає дитиною у дворі. Він завжди поруч.

Бог не завжди хоче вказувати своє авторство. Тому інколи він підписується Випадком.

Всесвіт має мільйони способів звести двох різних людей. Інколи після важкого робочого дня, ми можемо переплутати маршрутки, сісти не в ту, але познайомитися там і своєю долею. Або ви ховатиметесь від дощу у якісь незнайомій кав’ярні, а там вам каву подасть така гарна і приємна людина. І вона стане вашою. Випадок для людини. І чіткий план для Бога.

Кожен раз, коли ми проходимо повз своїх можливостей. Сідаємо у правильний транспорт, або не ховаємося від дощу, ми віддаляємо зустріч з коханими, або якісь нові можливості на роки. 

Від долі неможливо втекти, але її можна відкласти. І ми ніколи не зможемо зрозуміти як це працює. Тому просто називаємо ці події випадками, збігом обставин і все.

Щастя дуже послідовне і логічне. Але його структура надто важка для нас. Але Бог пояснює його кожному, хто слухає. Якщо прислухатися до Божого голосу, він поведе нас по тій дорозі, яка нам приготована.

Ми відмовляємося чути голос Божий, коли зосереджуємося на власних планах, і відкидаємо його задум. Тоді ми страждаємо, бо наші плани недалекоглядні та ведуть до занепаду.

Інколи ми самі не розуміємо чого хочемо. Нам здається, що ми йдемо до світлого майбутнього, але ж ми надто слабкі, щоб передбачити, що буде далі. Бог бачить наше життя, як полотно. Він знає кожен камінь, об який ми можемо спотикнутися. Тому відводить нас в нього.

Тоді ми бунтуємо. Ми вважаємо, що хтось ставить нам палки в колеса. Хтось відвів нас з нашого шляху до успіху. Ми звинувачуємо долю, обставини, близьких – все і всіх. 

В таких випадках просто подякуйте Господу, що врятував вас від того, чого ви не могли передбачити і йдіть далі.

Не відкидайте голосу Всевишнього. Йому відомо, де ми. Він знає нашу адресу. Він приходить до нас випадковим сусідом, птахом на підвіконні, або прибігає дитиною у дворі. Він говорить до нас завжди, слухайте…

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
“Бог знає вашу адресу” — випадковості не випадкові

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: