Про жіноче відверто та з гумором!
Думки, Корисно

ВАЖЛИВО НАВЧИТИСЯ ЖИТИ ЯКОМОГА ПРОСТІШЕ

Знаєте, з цим усім карантином і “короною”, я зрозуміла, що нам всім варто навчитися жити якомога простіше. Навчитися ось просто жити і все. Тобто навчитися отримувати задоволення від таких простих і банальних на перший погляд речей, як прогулянка по парку, вечеря в колі сім’ї, похід в кіно або в кафе з друзями.
Нам треба вчитися отримувати від цього всього справжнє задоволення, адже коли як не зараз? Повірте, можна і у себе на дачі бути дуже щасливим, а можна і десь на тропічних островах відчувати себе дуже самотнім і нещасним. Все відносно.
 
Але як же навчитися цьому вмінню жити простіше і при цьому ще й відчувати себе по-справжньому щасливим? Так, можливо, це виявилося і не так просто, як Ви могли собі думати, але все ж це цілком реально. Варто тільки захотіти.
 
Ви можете, наприклад, почати з того, щоб трохи пригальмувати і просто зосередитися саме на тому, що ви зараз робите. Просто спробуйте нарешті зупинити хоча б на якийсь час свій постійний потік думок у вашій голові.
 
Ось, наприклад, Ви сидите і просто п’єте чай. Так і зосередьтеся саме на цьому. Відкладіть в сторону свій телефон (так, складно, сама знаю) і подумайте про те, як приємно Вам стає від того, що цей теплий чай повільно заповнює вас зсередини. Ви спокійні і розслаблені. Вам нікуди поспішати. Ви дивитесь на світ, а світ в цей самий час дивиться на Вас – ідеально.
Практикуйте це якомога частіше і з часом, ось побачите, це вже буде доведено у Вас до автоматизму. Цей навик стане вашим звичним способом життя – зосереджуватися саме на тому, що Ви зараз робите і що при цьому відчуваєте. Повірте, це дуже корисно.
Успіху Вам і задоволення від життя!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
ВАЖЛИВО НАВЧИТИСЯ ЖИТИ ЯКОМОГА ПРОСТІШЕ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: