Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

“Не придумуйте почуттів, яких немає” – твереза стаття для кожної жінки

Нещодавно отримала листа: «Є одна тема, яка викликає в моєму житті й, думаю, в житті інших жінок, нерозуміння: як правильно поводитися на початку стосунків, яких помилок припускаються жінки? Якщо вам є чим поділитися на цю тему, буду вдячна». Мені дійсно є чим поділитися, і сьогодні я розповім вам про одну з найбільших помилок.

Найперша помилка – ми, жінки, схильні вигадувати, домальовувати те, чого немає та видавати бажане за дійсне.

Саме тому часто наші надії не справджуються, ми самі прив’язуємося до того, з ким іще не зав’язали стосунків, а потім роками відходимо та відновлюємося.

Страх самотності змушує нас вступати в заздалегідь безперспективні стосунки. Ми завжди відчуваємо, що це за чоловік і чи підходить він нам, але сподіваємося, що ми його змінимо та переробимо. Не варто будувати своє життя на ілюзіях, розчарування неминучі, тому що ілюзії закінчуються, а люди не змінюються.

Чому жінки вигадують та домальовують, замість того, щоб дізнатися інформацію, з’ясувати те, що хочеться знати? Багато хто боїться це робити. Бояться «злякати». Йдуть на побачення, починають стосунки… А коли говорити про головне, якщо не на початку?

Якщо чоловік каже, що не готовий до серйозних стосунків, не потрібно думати, що він соромиться, він просто не закоханий та серйозно вас не сприймає. Інтерес до жінки, як до обраниці у чоловіка виникає відразу, і зазвичай думку він не змінює.

Не потрібно домислювати свій контекст, якщо чоловік каже, що не хоче одружуватися — отже він не хоче одружуватися САМЕ З ВАМИ. А що ми думаємо? «Я постараюся — і він захоче».

Якщо він не телефонує — йому немає до вас діла, а не тому, що він зайнятий або немає можливості зателефонувати.

Не знайомить з друзями, з батьками, — серйозно вас не сприймає.

Або чоловік зникає, не з’являється тижнями, практично не проявляє ініціативи для розвитку стосунків, а ми сидимо та чекаємо, «у нього, напевно, щось сталося, зараз розбереться зі справами та все налагодиться».

Налагодиться? Ні, звичайно.

Якщо ініціатива виходить лише від вас, то це означає, що перспективи у стосунках немає і не буде. І не варто чекати.

жінки

Якщо він скасовує зустрічі, весь час зайнятий, ви рідко бачитеся, то він не зацікавлений у вас. Не варто виправдовувати його та обманювати себе.

Іноді чоловік може прямо сказати: «Знайди собі іншого, я тебе не гідний». І що? Жінка миттю починає думати, що вона для нього занадто гарна, і він відчуває невпевненість. Ні, він відчуває, що ви йому не підходите або у нього з’явилася інша жінка, просто не знає, як сказати вам це м’якше.

Сексуальні стосунки також не свідчать про те, що у вас все серйозно. Особливо, якщо лише cekc є базою ваших стосунків.

Потрібно дуже чітко розділяти чоловічу пристрасть та бажання бути з вами. Жінка завжди плутає ці дві речі. І якщо чоловік хоче вас, то це не означає, що чоловік закоханий. Не поспішайте з близькістю, дайте собі та чоловікові час, щоб зрозуміти, чи має він до вас інтерес, окрім cekcy?

Якщо ви спілкуєтеся вже тривалий час, а чоловік не розповідає вам про свої почуття, це означає, що кохання у нього до вас немає, а не тому, що боїться зізнатися та не може знайти слів.

НЕ ПРИДУМУЙТЕ ПОЧУТТІВ, ЯКИХ НЕМАЄ. Адже потім ви самі починаєте в це вірити, будувати плани на спільне життя, а чоловік навіть не здогадується про це, він лише проводить час. Коли руйнуються безплідні надії – це завжди боляче.

Також важливо чесно відповісти собі на питання:

Яке місце я займаю в житті цього чоловіка?

Це дійсно серйозні ці стосунки?
Або я собі їх придумала?

І зверніть увагу, чи говорите ви серйозно про ваші стосунки? Чи говорить чоловік про майбутнє? Чи відчуваєте ви теплоту, або деяку дистанцію і холод?

У стосунках має бути розвиток, якщо вони розвиваються мляво або завмерли – то чоловік, на жаль, не сприймає вас серйозно. Не потрібно його виправдовувати.

І якщо ви розумієте, відчуваєте, що чоловік вас не любить, не потрібно намагатися заслужити його любов, випросити, наполегливо намагаючись щось зробити, щоб стосунки просувалися вперед. І навіть якщо чоловік одружується (таке теж буває), нічого з цього доброго не вийде. Він все одно піде до коханої жінки рано чи пізно.

Якщо ви недавно познайомилися з чоловіком, відмовтеся від наївності, спробуйте почути те, що говорить вам партнер, а не те, що ви хочете чути.

Чоловіки ЗАВЖДИ КАЖУТЬ ПРАВДУ. Тільки жінки вважають за краще її не чути.

Починайте стосунки без ілюзій і фантазій. Навіщо собі щось придумувати?

Не треба в чоловікові шукати того, чого немає. Просто спробуйте побачити те, що Є. Тоді й не буде болючих розчарувань. А також не забувайте про свою жіночу гідність та не дозволяйте себе використовувати.

Автор: Тетяна Дзуцева

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
“Не придумуйте почуттів, яких немає” – твереза стаття для кожної жінки

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: