Про жіноче відверто та з гумором!
Цікаво

Уважні та турботливі: Топ-5 знаків Зодіаку, які вміють піклуватись про свою кохану по-справжньому

Знайти людину, яка буде щиро піклуватися, може бути складно. Нещодавно астрологи оновили список з п’яти знаків Зодіаку, які готові огорнути любов’ю і увагою дорогу для них людину.

Рак

Вважається, що ці водні знаки одні з найбільш чутливих. Раки – емпати, вони дуже ласкаві, дорожать сім’єю і друзями. Якщо хтось попросить їх про допомогу – ніколи не відмовлять. Також готові вислухати і “підставити плече” в разі потреби.

Терези

Гармонійні повітряні знаки не дарма займають одну з перших рядків рейтингу. Терези відрізняються романтичною натурою, не хочуть, щоб хтось відчував себе самотнім. Тому навіть в найбільш завантажені дні здатні виділити час для дорогої людини. Незважаючи на те, що ці знаки оточують своєю турботою і увагою, свободу партнерів вони не обмежують.

Стрілець

Ці знаки не завжди шукають відносин, але при цьому у них велике серце. Стрільці завжди готові надати допомогу родичам, друзям, знайомим, так як для них важливе їх коло спілкування. Вони знають як підняти настрій, як підтримати в скрутну хвилину, які слова для цього сказати і коли промовчати.

Телець

Вважається, що ці земні знаки по натурою не романтики. Однак люблять Тельці завжди самовіддано, не боячись проявляти почуття.  Представники цього знаку закохуються всерйоз і надовго. Якщо їх половинка відповідає взаємністю, то Тельці готові на все заради таких відносин і стають відданими супутниками життя.

Лев

Незважаючи на притаманний їм егоїзм, народжені під цим знаком знають, як правильно любити. Якщо вони відчувають такі почуття до людини, то будуть готові доглядати за нею, дарувати радість, так як йдуть на все заради коханої. Часом Леви надмірно наполегливі в прояві своєї уваги, але до цього потрібно просто звикнути.

Джерело

 
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Уважні та турботливі: Топ-5 знаків Зодіаку, які вміють піклуватись про свою кохану по-справжньому

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: