“Кохання” для переважної більшості чоловіків — велике і страшне слово, але це зовсім не означає, що вони не вміють кохати. Тому спробуйте жити тут і зараз та дивитися на його вчинки, а не чекати, коли ж він скаже те, що, на вашу думку, він повинен вам сказати.

Він хоче зробити вас щасливою (просто не знає, яким чином)

Зберігайте спокій, пані, зараз ми скажемо вам вам те, що може шокувати вас: ваш чоловік хоче зробити вас найщасливішою у світі. Так-так, знаємо, іноді здається, що вони навмисно хочуть зробити наше життя важчим і просто змусити нас збожеволіти, але насправді це вони дійсно піклуються про наше благополуччя. Просто вони не завжди розуміють, як треба.

Чоловіки — не жінки (знаємо, це ще один шок). Вони не розуміють натяків і не полюбляють розгадувати ребуси. Отже, найпростіший і найприємніший вихід: скажіть йому відверто, якщо вам щось потрібно. Ключове слово тут — скажіть. Не вимагайте, не наполягайте, а, головне, не погрожуйте.

І ще один важливий момент: завжди показуйте, що ви цінуєте його зусилля.

Повірте, немає нічого приємнішого для чоловіка, ніж бачити, що його жінка по-справжньому з ним щаслива. Зазвичай, якщо він цього не бачить, він починає думати про те, що він вам не потрібен, і йде.

Він заметушиться, якщо йому буде здаватися, що він вас втрачає

Важливо: користуйтеся цим знанням у міру. Не варто випробовувати його щоразу — в іншому випадку він може подумати, що ви просто примхлива жінка. Але у цілому істина є універсальною: щойно він зрозуміє, що він вас втрачає, він почне згортати заради вас гори. І вже тоді ніякі проблеми на роботі, важливі зустрічі або втома його не зупинять.

Чому так відбувається? Цей феномен можна умовно назвати чоловічим законом збереження енергії.

Іншими словами, поки чоловік почувається у ваших відносинах у безпеці, він докладатиме менше зусиль.

І це логічно: порівняйте свою поведінку на розпродажах. Якщо ви бачите сукню від Chanel з 80 % знижкою, невже ви будете прагнути заплатити усю суму повністю?

Так і у чоловіків. Але щойно він зрозуміє, що існує ризик того, що вас отримає інший, він буде боротися за вас. І це серйозний показник його почуттів.

Найбільше він цінує свободу

Без розчарувань сьогодні не обійдеться, але це треба прийняти: чоловіки найбільше у світі бояться втратити свободу.

І цим можна багато чого пояснити: і їх мовчання у месенджерах, і їх постійні риболовлі та походи з друзями, і навіть їх страх перед серйозними відносинами.

Чи означає це, що усі вони таємно хочуть від нас втекти? Ні. Але все ж таки з нашого боку не буде зайвим давати їм час на себе. Та й нам теж варто розвиватися поза відносинами. Ми, на відміну від чоловіків, занурюємося у почуття настільки, що зі спокійним сумлінням можемо закинути улюблені заняття, припинити бачитися з друзями і т. д. І це велика помилка, тому що замкнені системи ніколи не розвиваються.

Підживлюйтеся новими враженнями ззовні, щоб формувати у ваших стосунках нові грані.

Він буде отримувати необхідну йому свободу, а ви будете займатися улюбленими справами і не забиватимете собі голову зайвими думками.

Джерело