Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Вміння бачити “своїх” – найцінніше, що приходить з роками

Стаття, яку відчує кожна жінка …

Як не хочеться мені вимовляти це дивне число, а доведеться – мені 40. Ось вже як тиждень. А це значить, що дитинство закінчилося. Дивлюся я на себе в дзеркало, і показує воно мені часом дивні картинки, або точніше я в ньому бачу дивні картинки.

То молода симпатична дівчина підфарбовує брови, то зла жінка поправляє наспіх вбрання і одягнене плаття, то дівчинка чистить свої смішні зуби. Багатолика я. Але найцікавіше, що до сих пір точно не можу зрозуміти, на скільки я виглядаю, і що мені дозволено з цією новою 40-річною зовнішністю.

Дозволено то нехай, а ось хочеться дивних речей. Закинути всі справи до чортової матері, і зайнятися тим, що хочеться. І нехай хочеться тільки на пару раз, але так хочеться …, що аж жах.

А хочеться ось чого: піти на фітнес, похитатися по різним концертам і виставкам, понаряжатися в ці останні два зазначені мною місця, неспішно пити каву в різних кав’ярнях, навчитися захоплюватися смаком, знайомитися з новими людьми, купувати різні дрібнички, на вихідні виїжджати в інші міста, в разі потреби відвідувати косметолога, зробити ремонт в міській квартирі, пожити там, насолодитися міським мурашником і знову сховатися за місто. П’ятничними вечорами хочу пити коньяк і розуміти в ньому толк.

Ось я описала те, що хочу, а тепер я розповім про те, що вже нажито за ці 40. І сьогодні опишу тільки одне, одне, що я помітила, і що цікаво для мене. І тільки для мене. Я стала точно відчувати ту хімію, яка відбувається між мною та іншою, новою людиною при першій зустрічі.

Багато років тому я навіть не могла припустити, що зможу ось так просто читати в випадкових обличчях свої. Тобто своїх. Виокремлювати з мільйона облич те, в якому відразу видно нутро. Душа, думки. Адже з віком у людини все стає видно по обличчю. І як би він не ховав те, що відчуває, чим живе, це можна прочитати по обличчю.

І ще – з віком подібне притягує подібне. Люди зустрічаються і сходяться по близькості властивостей, ну як у речей, тільки у людей їх більше. Якщо раніше було багато вимог до чоловіків і жінок, то тепер вимог немає, є інтуїція. Розвинена інтуїція.

Тільки коли ти знеструмлений, ця інтуїція тебе може підвести. І тоді в твоє життя приходить мотлох. А точніше ті, хто не мав прийти, хто прийшов випадково, і швидше за все просто використовувати тебе. У таких людей низька енергетика, і коли ти сам слабшаєш, вони притягуються до того ж заряду, тільки у тебе тимчасова відсутність енергії і щастя, а у них постійна. Але з плином невеликого часу вони зникають так само, як і прийшли. Випадково.

З віком люди відчувають інших людей на нюх. І якихось не переносять, а до якихось наближають. Так, в 40 не так то й просто наблизити, стає більше недовіри, більше забобонів, але якщо з’являється нове, і тобі це подобається – це дуже цінний подарунок долі.

Хімія – це те, що особливо гостро відчувається з роками. Це те, що народжується твоїми накопиченими знаннями і використовується і застосовується випадково, просто тому, що ти вже вмієш користуватися своїми інструментами.

Хімія – блискавичне почуття. Спочатку нову, твою людину, вловлює погляд, а потім розум, а потім душа. На це потрібно всього кілька хвилин.

А скільки раніше притягалося непотрібного. Просто відповідного певним вимогам: вища освіта, красивий, успішний …, і ще багато всякого. Можливо тепер, коли і ти сам вже щось уявляєш про себе, відсутність багатьох якостей вже не бентежить в інших.

І більше притягують не якості, а сама людина. Хороша людина. Ось як сказала, несподівано. Просто хороша людина. Для тебе хороша. Не для всіх, не для картинки.

Хоча, навіть така перевірена роками тактика може давати збій. Ось як днями, коли випадкова жінка, з якою вступила в діалог, і якій випадково сказала своє ім’я, раптом назвала мене Катюськой, ну прямо як називав мене дідусь.

І ось в цей момент щось відгукнулося. Якесь тепло розлилося всередині, так стало приємно. Не від її слів, а від спогадів. І так мені хотілося цю тітоньку забрати собі додому. І як тільки ми розпрощалися я зрозуміла, що тітонька то так собі тітонька, просто ось одне близьке слово – і я вже повністю до неї розташована.

Так ось – ця хімія з роками тільки посилюється, але за умови, що Ви постійно розвиваєтеся, не стоїте на місці, шукаєте себе, намагаєтеся зрозуміти, риється, копаєте, і тоді Вам відкривається дар – отримувати і відчувати цю хімію.

Це щастя. Цю радість розуміння та відчуття себе та інших. Цю здатність притягувати своє в своє життя!

Автор: Катерина Кульбицька

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Вміння бачити “своїх” – найцінніше, що приходить з роками

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: