Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Головний секрет, щоб знайти свою особливу людину

Ти хочеш бути для когось важливою. Ти хочеш знайти ту любов, яка допоможе тобі стати краще, стати сяючою зіркою на чиємусь небі. Ти хочеш триматися з цією людиною за руки і відчувати себе на сьомому небі. 

Це особлива людина, яка дивиться тобі в очі і ти відчуваєш себе з ним унікальною, цінною і неперевершеною. Це особлива людина, яка буде захищати тебе. Він вижене всіх твоїх внутрішніх демонів, буде поруч і впорядкує твоє життя. Це особлива людина, яку ти ніяк не можеш знайти. Може це буде наступний, кого ти зустрінеш? Або тобі знову розіб’ють серце?

Я сподіваюся, що ти знайдеш цю особливу людину. Правда.

Ти не можеш дочекатися, щоб бути важливою для когось.

Може ти трохи розгублена. Де його шукати? Ти озираєшся і нікого не бачиш. Як сильно потрібно постаратися, щоб його знайти? Як далеко потрібно зайти?

Але ось один момент: навіщо обмежувати себе лише тим, щоб шукати навколо?

Чому не почати дивитися всередину себе?

Усередині тебе захований скарб. Ти ж і є особлива людина. Та сама, яку ти шукаєш. У тебе всередині прихована сила. Може ти навіть не усвідомлюєш цього, але в тебе вже є все, щоб відчувати себе повноцінною, щасливою, унікальною.

Ти хочеш бути важливою для когось. Але почни з себе: переконайся, що ти важлива собі. Переконайся, що ти любиш себе. Що ти добре про себе дбаєш. Що приймаєш себе з усіма недоліками і слабкостями. Що приймаєш свою унікальність. Що любиш свої дивацтва. Що любиш себе.

Це основа. Любов до себе і прийняття себе. Це твій квиток в світ. Перше, що тобі потрібно – це бути важливою для себе. Все решта додасться.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Головний секрет, щоб знайти свою особливу людину

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: