Про жіноче відверто та з гумором!
Цікаво

Найбільш зарозумілі знаки Зодіаку: вони вважають, що світ крутиться навколо них

Ці знаки Зодіаку відомі своїм егоцентризмом і звичкою чинити так, як буде зручно тільки їм.

Овен

Овни славляться своєю завзятістю. Що б вони не задумали, обов’язково зроблять. Вони досягнуть задуманого, і їм абсолютно неважливо, скільки «трупів» вони залишать за спиною. Овни думають лише про себе і свої цілі.

Телець

Телець зробить все, щоб привернути загальну увагу до своїх проблем. Він вважає, що те, що відбувається в його житті значно важливіше за проблеми оточуючих його людей. І хоча представники цього знаку надійні і є хорошими друзями, багатьох дратує їх небажання знаходити компроміс.

Лев

Представники цього знаку відомі своєю завищеною самооцінкою і звичкою все перебільшувати. Чим би Лев не займався, він вважає себе найкращим. Йому необхідна увага оточуючих, причому в необмеженій кількості. Також йому важливо відчувати, що його потребують. Самостверджуючись, Леви поводяться зарозуміло.

Козеріг

Люди цього знаку настільки люблять себе, що вважають, ніби їх думка – єдина вірна. Як тільки Козеріг почне сумніватися у своєму рішенні або правильності дій, ситуація ніби за помахом чарівної палички складеться так, що винуватими виявляться всі навколо … крім нього.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Найбільш зарозумілі знаки Зодіаку: вони вважають, що світ крутиться навколо них

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: