Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

11 причин, через які чоловіки не прив’язуються до вас

Якщо ви дівчина, яка має проблеми з хлопцями, то ця стаття якраз для вас!

У певний момент, після низки невдач на терені романтичних відносин, ви повинні виділити для себе час для перепочинку. Це корисно для здорової оцінки ситуації. У чому ж криється проблема? Може, ви просто робите неправильний вибір на користь не тих хлопців? Або, можливо, проблема криється в вас самих?

Якщо бути об’єктивним, то в більшості випадків всі проблеми криються в нас самих. Вам просто потрібно прибрати свою гордість і визнати, що це дійсно так. Ні, це не означає, що ви погана людина. Можливо, ви допускаєте помилки лише в любові, але в усьому іншому праві. Ніхто не досконалий, але люди все ще можуть любити інших, не дивлячись на всі недоліки. Таким чином, ваша мета – не намагатися здаватися досконалістю.

Все, на чому вам потрібно зосередитися, це самовдосконалення і самодисципліна. Ви повинні бути природною.

Хоча немає універсального способу залучення до себе уваги, завоювати серце хлопця можна за допомогою декількох правил. Ці загальноприйняті рекомендації допоможуть вам зрозуміти, що саме не можуть терпіти чоловіка в жінках. Це факт. Якщо після прочитання цієї статті ви зрозумієте, що ви щось робите не так, то саме час вжити заходів і знайти свою любов.

Не бійтеся експериментувати і не ставтеся до цих рекомендацій легковажно, тому що ці факти можуть зумовити ваші майбутні відносини. Ви не тільки знайдете свою другу половинку, але і станете кращими, як людина.

1. Ви часто скаржитеся.

Чоловіки ненавидять, коли їх дівчина постійно скаржиться і буквально скиглить. Звичайно, якоюсь мірою, невеликий прояв невдоволення корисний. Але потрібно розуміти, що це є сильним подразником для чоловіка. І якщо ви будете вдаватися до цього прийому на регулярній основі, то швидше за все йому набридне це і він просто знайде когось спокійнішого.

2. Ви занадто пихаті.

Ніхто не любить самозакоханих дівчат. Та й людей в цілому. Якщо дівчина занадто зациклена на собі, то це явний сигнал для чоловіка, що пора бігти якомога далі від неї. Безумовно, ви повинні любити себе, але в межах розумного. Будь-який чоловік буде стурбований тим, що його жінка не здатна проявляти турботу і любов, через свій нарцисизм. Пам’ятайте, що ви не центр всесвіту, а навколо живе величезна кількість людей.

3. Ви не дотримуєтесь гігієни.

Погана гігієна – це страшний сон кожної людини, не тільки чоловіків. Так, сильна стать частіше сама порушує це правило, але коли це жінка, то все набагато сумніше. Дівчина повинна бути охайною і стежити за своєю красою. Адже їй доведеться створювати затишок в домі. Про який же затишок може бути мова, коли господиня сама не може дотримуватися гігієни? Чоловіки вкрай чутливі в цьому питанні, що б ви про них не думали.

4. Ви згадуєте про колишнього під час розмови.

А тепер серйозно! Ніколи не кажіть при своєму хлопцеві про колишнього і минулі відносини в цілому. Жодна людина при здоровому глузді не зробить цього. Це дуже сильно вдарить по самооцінці вашого партнера. Адже досить дивним є те, що будучи у відносинах з ним, ви продовжуєте згадувати свого колишнього.

5. Ви у всіх бачите лише погане.

Не потрібно бути вічно злою і песимістичною бабкою. Немає нічого привабливого в тому, що дівчина бачить у всьому лише погане. Якщо ви продовжите поводитися таким чином, то рано чи пізно ваш чоловік втомиться від цього. Адже крім звичайних труднощів і рутини, в житті існують і яскраві фарби. І йому не потрібно, щоб хтось знову фарбував все в чорний колір.

6. Ви докладаєте зусиль для того, щоб виглядати привабливо.

Вам не потрібно носити найяскравіший одяг або найдорожчі прикраси. Вам навіть не потрібно витрачати багато годин на те, щоб зробити макіяж. Вам просто потрібно, як мінімум, докласти зусиль, щоб виглядати стильно й елегантно, незалежно від того, наскільки проста ваша зовнішність. Якщо ви не будете робити цього, то чоловік подумає, що вам турбота не потрібна і з його боку.

7. Ви занадто непримітні.

Річ у тому, що ніхто не помічає таких людей. Причина, по якій вам не вдасться привернути увагу хлопця – це те, що ви не намагаєтеся виділитися з натовпу. Все просто!

8. Ви не посміхаєтеся.

Посмішка завжди привертає увагу. Ви не повинні робити це завжди, але іноді ця навичка може стати в нагоді. Посмішка може змусити людину здаватися дуже люб’язною, відкритою і сприйнятливою до нових людей. Якщо у вас буде постійно похмуре і серйозне обличчя, то навряд чи хтось захоче почати з вами діалог.

9. Ви завжди знаходите виправдання для злоби.

Ніхто не полюбить людину, яка буде завжди злитися. Такі люди приносять дуже багато негативу. Світ – досить складне місце для життя і без цих факторів. Тому, намагайтеся гніватися в тих місцях, де вас ніхто не побачить.

10. Ви здаєтеся штучною.

Чоловіки люблять своїх жінок в природному образі. Вони ніколи не захочуть, щоб хтось став схожий на ляльку і поводився відповідно. Не підробляйте свою зовнішність і свій характер. Будьте природною, бо брехні і фальші навколо і так вистачає.

11. Ви дуже гучна.

Вам не обов’язково замикатися в собі і стримувати свої емоції. Але не потрібно робити це публічно і з застосуванням всієї потужності своїх голосових зв’язок. Навчіться визначати ту межу, за яку переступати небажано в тій чи іншій ситуації.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
11 причин, через які чоловіки не прив’язуються до вас

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: