Про жіноче відверто та з гумором!
Корисно, Цікаво

Колір Ваших очей розкаже: ви енергетичний вампір чи донор?

Кажуть, що очі дзеркало душі. Радість і гнів, любов і тугу можна прочитати в очах людини. А точніше — вловити частоту вібрації певної емоції своїм «приймачем».

Є кілька версій, чому колір очей або колір райдужної оболонки різний. За однією з них (виходячи з археологічних досліджень), спочатку населення Землі мало теплий, карий колір очей. Але після глобальної катастрофи і настання льодовикового періоду, природної енергії карооких людей стало не вистачати. І в результаті мутацій стали народжуватися люди з холодним відтінком райдужної оболонки – блакитним, сірим, синім. Вони були дуже енергійними, ініціативними. Надмірна енергія сірооких людей врівноважила недостатню енергію карооких.

Умовно можна назвати сірооких потенційними енергетичними донорами, а карооких – потенційними вампірами. Люди з очима змішаного типу (зеленими, сіро-карими) мають складнішу енергетичну структуру. Вони виявляють якості то одних, то інших – залежно від емоційного стану та оточення. Колір очей може багато розповісти про ваш характер, про внутрішню енергетику і навіть про те, якою має бути ваша половинка.

Очі блакитні, сині, сірі

Якщо ви – володар холодного відтінку очей, від вас потрібен постійний викид енергії, яка вам дається безпосередньо з космосу. Ви всього в житті повинні досягти самі. Ваша енергія – це прорив до мети, трансформації та перетворення. Не бійтеся опору, ваші найхимерніші задуми здійсняться. Не відкидайте подарунків долі. Кароокий партнер буде харчуватися вашою енергією і дуже часто надміру. Не дивіться уважно в карі очі – це чисте споживання ваших сил без віддачі. Підійде партнер зі змішаним кольором очей: зелено-карі, сіро-карі. Забираючи вашу енергію, партнер віддає свою, але трохи іншу якість. В результаті настає рівновага. Колір ваших очей – це змішання енергій Сонця та Венери з домішком Сатурна. Ви наділені привабливістю, дотепністю, чутливістю. Товариські, легко сходитеся з людьми. Дуже запальні, проте й остигаєте досить швидко. Це лідери та мисливці з високим ступенем виживання.

Очі зеленого кольору

Зелений колір – це змішування синього та жовтого. Вам властиве рівноважне поєднання енергій донора та вампіра. Ви рідко впадаєте в крайнощі і завжди прагнете рівноваги в будь-яких ситуаціях. Якщо у вас смарагдові або топазові очі, то для вас важливим є досягнення гармонії з оточуючими людьми. Ви чітко розумієте, яким якостями повинні володіти ви, ваші друзі та кохані. Якщо людина відповідає вашим вимогам, то ви у всьому відмовите собі заради неї, аж до повної жертовності. Але якщо хтось не відповідає вашим вимогам – отримає повну зневагу. У зеленооких людей дуже сильна інтуїція та енергія будь-якої якості. У всіх давніх традиціях відьми, маги, чарівники мали зелений колір очей. Астрологічно ви найніжніші люди на світі. Колір ваших очей – це змішання енергій Венери та Нептуна. Ви щиро любите, відрізняється безумовною вірністю. Друзі цінують вас за надійність та прагнення завжди прийти на допомогу. Вороги побоюються принциповості та твердості. Ви вмієте вислухати співрозмовника та підтримати розмову. Взагалі, ви завжди успішні, і до вас благоволить удача. Ви ідеально сумісні з такими ж зеленоокими людьми у шлюбі та партнерстві. І взагалі з усіма, у кого в синяві очей є морський відтінок, зелені вкраплення. Не рекомендується одружуватися з кароокими людьми. Вони забиратимуть багато енергії, більше, ніж ви віддаєте самі.

Очі карого (чорного) кольору

Якщо у вас теплий карий колір очей, то ви багато чого можете досягти без виснажливої ​​праці. Ви також змінюєте світ, як представники холодних відтінків очей, тільки здійснюєте проекти чужими руками. Ваші ідеї дуже сильні, а ви досить наполегливі, щоб хтось виконав ваше бажання. Ваша вроджена мудрість допомагає зберігати внутрішню енергію. Ваші козирі – привабливість, примхливість та вміння вичікувати. Користуйтеся цими якостями, і завжди поруч виявиться людина, яка готова виконати ваші бажання. Блакитноокі та сіроокі – завжди у пошуках «скидання» своєї зайвої енергії, і ви – ідеальний приймач. Вам необхідно завжди дбати про свою зовнішню привабливість. Не допускайте недбалості в одязі, зачісці, макіяжі – це ваша зброя. Пару вибирайте з тих, хто більшим здатний для вас пожертвувати. Вимагайте постійно хоч маленьких подарунків. Власники блакитних чи сірих очей завжди будуть готові до осмисленої жертви. Астрологічно колір ваших очей – суміш енергій Сонця та Марса. Войовничість, почуття власності, впевненість у собі – це ваші риси характеру. Тиск із боку ви не переносите. В історії та літературі всі фатальні жінки мали чорний або карий колір очей.

Очі сіро-зеленого кольору

Ваші задуми завжди дуже сміливі. Ви генеруєте ідеї, але вам не вистачає сили та зухвалості, властивих людям із сірими чи синіми очима. Вашої енергії може не вистачити на втілення ідей, оскільки ви не є конфліктними, не агресивними у відносинах з дорогими людьми. А перетворення часом без цього не можливі. Вашого кохання дуже потребують люди з зелено-карими очима. Вони будуть вашою ідеальною парою. Колір ваших очей – це змішання енергій Місяця, Венери та Меркурія. Тому ви дуже розумні та вразливі. Але надприйнятливі і можете довго носити образи у собі. Сором’язливі, скромні, мрійливі, здатні пронести любов до однієї людини через все життя.

Очі сіро-карого кольору

Це дуже рідкісний колір райдужної оболонки. Якщо у вас сірі очі з прожилками карого або карі з сірими вкрапленнями, то шанувальників у вас буде більш ніж достатньо. Але зробити остаточний вибір завжди складно. Характер суперечливий. А причина – змішання різних енергій. У вас уживаються і донор, і вампір. Ви впадаєте в крайнощі – бажання віддавати змінюється бажанням забирати. Вам не легко себе зрозуміти, як і оточуючим вас людям. Астрологічно колір ваших очей належить протилежним небесним тілам – Сонцю та Місяцю з домішком агресивного Марсу. Ви ініціативні, життєстійкі, пристрасні і велелюбні. Ваш ідеальний партнер – володар таких же сіро-карих очей.

Очі зелено-карі

Зелені відтінки очей не дозволяють стати ні чистим донором, ні чистим вампіром. Звичайно, ви будете прагнути брати все, що можливо від оточуючих, але не так безсовісно і вимогливо, як це роблять кароокі. Філософський склад розуму та дипломатичність допоможуть довести до розуміння оточуючих, що чинити так, як вам потрібно – в їхніх інтересах. Ваш ідеальний душевний стан – рівновага та гармонія. А цього не досягти, не вдаючись до мудрості. Колір ваших очей – змішання енергій Сатурна, Марса та Венери. У вас є залізна воля. Ви досягаєте будь-яких поставлених цілей. Іноді ви норовливі, навіть жорстокі. Але це дуже рідко. Вивести вас з рівноваги можуть лише реальні форс-мажорні обставини. Ви любите пристрасно та віддано. На вашу мудрість та логіку можна покластися. Ваш ідеальний партнер має бути з сіро-зеленими очима.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Колір Ваших очей розкаже: ви енергетичний вампір чи донор?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: