Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

5 речей, які має цінувати в собі кожна жінка

Найефективніший для жінки спосіб вплинути на своє життя – це почати любити себе! Коли жінка любить себе, душа співає, вона відчуває впевненість, енергію, радість. Чоловіки звертають на неї всюди увагу. На побаченні чоловіки цікавляться ще й її особистістю, а не лише тілом.

Перший крок, який потрібно зробити, щоб полюбити себе, – це навчитися цінувати наступні 5 речей.

Свою думку

Сучасним дівчатам пощастило більше, ніж їхнім мамам та бабусям. Ми не повинні жити і думати так, як хоче суспільство. Тож користуйтеся цією чудовою можливістю: весело чхайте на всі стереотипи, дотримуйтесь особистої думки та дотримуйтесь своїх принципів. Ніхто не повинен вказувати вам, що відчувати та як бути.

Свою працю

Викладаєтесь на всі сто, у вас все виходить, ви приносите компанії успіх? Просіть бонуси. Ви не повинні працювати за копійки, понаднормово або без просування кар’єрними сходами. Просто тому, що це несправедливо. Якщо вам відмовляють, шукайте місце, де ваші досягнення по-справжньому оцінять.

Свої недосконалості

Крайнощі бодіпозитиву ні до чого — тож спортзал, йогу, візити до косметолога та правильне харчування ніхто не скасовував. Але прийняти і полюбити, наприклад, свої широкі стегна справді має сенс.

По-перше, їх уже створила такими природа — і це може змінити лише пластичний хірург (і то не завжди). По-друге, у сцчасному світі дівчата з різними типами фігур вітаються навіть серед топ-моделей. І найголовніше: якщо добре подумати, саме ваші стегна змушують чоловіків захоплено обертатися вам услід. Тож за що ви їх так не любите? Почніть нарешті милуватися собою у дзеркалі!

Свій час

Дорожіть кожною хвилиною. Не витрачайте час на порожніх, не цікавих вам людей. Не робіть те, чого вам не хочеться – вмійте твердо сказати «ні» .

І не забувайте про час, який належить лише вам. Півгодини на день — необхідний мінімум для морального та фізичного здоров’я. Але бажано, щоб його у вас було більше: щоб встигнути почитати цікаву книгу, зробити маску та манікюр.

Свої бажання

Цінуйте те, що маєте, але завжди надихайтеся найкращим. Мріяти не шкідливо: шкідливо не мріяти. Тому дозволяйте собі хотіти більшого: складіть список бажань та йдіть до мети. Дозволяйте собі хотіти та отримувати. Ось побачите: варто дуже захотіти круту сумку чи туфлі – і ви обов’язково заробите на них.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
5 речей, які має цінувати в собі кожна жінка

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: