Про жіноче відверто та з гумором!
Думки, Корисно

Просто не судилося: що таке кармічні розставання

Розставання – це завжди тяжко, складно, боляче. Однак, особливий вид розлук – кармічні. Розставання з тими людьми, які прийшли до вашого життя з певною місією. І коли місія закінчена – ви приречені на розлучення.

Є кілька типів кармічних розлук, ось основні з них.

Навчання

Стосунки – взаємне навчання, пізнання, сумлінне особистісне зростання та розвиток.

Їхня мета – взаємно збагатити один одного, навчити тому, чим володіє кожен із вас. Загальна взаємна зацікавленість тримає вас разом, хоча ви сприймаєте, мабуть, це як кохання на рівні почуттів, емоцій. Розлучення відбувається тоді, коли ви разом засвоюєте ту мудрість, заради якої Доля звела вас разом.

Виклик

Бурхливий, пристрасний, неприборканий та активний.

Ваш коханий кидає вам виклик – інтелектуальний, духовний, фізичний. У таких відносинах ви багато сперечаєтеся, часом сваритеся, конфліктуєте. У суперечці народжується істина, нове, захоплююче і, часом, розчаровує вас – ви накопичуєте знання і працюйте над своєю кармою, намагаючись уникнути критики чи засудження. Розставання завжди травма для одного з вас або для обох воно дуже емоційне, але неминуче тоді, коли ваш виклик вичерпаний.

Важкі уроки

Це дуже суттєві, емоційні та близькі відносини, чуттєві та глибокі.

Мабуть, з тієї чи іншої причини Доля і Всесвіт змовилися тримати вас нарізно. Кармічне розставання у таких відносинах – боротьба, втрата, відкидання та розбите серце. Карма – самопізнання та дивовижні емоційні навички, здатність пробачити та змиритися.

До справжньої Любові

Кармічні розставання – не кара, не фатальність долі. Багато в чому це урок, підготовка, духовний шлях, який ви повинні пройти на шляху до істинної Любові.

Ми всі різні, наші Карма та наші уроки – відмінні від інших, індивідуальні. Проходячи кармічні розставання, ми очищаємо нашу карму від проблем, травм та ран з нашого минулого.

Саме завдяки ним ви приходите до ваших останніх стосунків – до істинної Любові, до тих відносин, у яких ви не вчитеся і не пізнаєте що-небудь, а тільки разом йдете вперед. У істинній духовній подорожі – до вічного Щастя.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Просто не судилося: що таке кармічні розставання

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: