Про жіноче відверто та з гумором!
Корисно, Цікаво

Гороскоп на 7 січня для всіх знаків Зодіаку: день, коли потрібно довіряти інтуїції

День не підходить для активних дій – вони навряд чи виявляться вдалими, тому краще присвятити його роздумам та роботі над помилками.

До вирішення питань особистого життя сьогодні – втім, як і завжди – треба залучати не розум і логіку, а інтуїцію та серце – його, як відомо, не обдуриш, а отже, воно й не підведе.

Овен (21.03 – 20.04)

Гороскоп на 7 січня для Овнів

Не варто планувати реалізацію серйозних справ на святковий день – втім, навіть якби він був звичайним, буденним, користь від такої роботи отримати все одно не вдалося б.

Телець (21.04 – 21.05)

Гороскоп на 7 січня для Тельців

Не варто говорити грубощі людям, які вас оточують, навіть якщо вони, на вашу думку, гідні такого ставлення: навіщо в такий день множити зло, якщо можна просто не звернути увагу на чужий негатив.

Близнята (22.05 – 21.06)

Гороскоп на 7 січня для Близнят

Зосередитися на вирішенні важливого питання допоможе усамітнення: не відволікаючись на пустопорожні розмови та суперечки, можна зберегти енергію для серйозних роздумів та необхідних висновків.

Рак (22.06 – 22.07)

Гороскоп на 7 січня для Раків

Велика ймовірність отримання пропозиції, від якої, як заведено говорити в таких випадках, не можна буде відмовитися: важко відмовитися від офіційного оформлення відносин, почувши освідчення в коханні.

Лев (23.07 – 21.08)

Гороскоп на 7 січня для Левів

День сприятливий для відпочинку, як жоден інший: ніяка, навіть найпростіша і незначна робота, не вдаватиметься, тож навіть запеклим атеїстам не варто за неї братися.

Діва (22.08 – 23.09)

Гороскоп на 7 січня для Дів

Сьогодні відповіді на всі життєво важливі запитання дасть підсвідомість – головне, вчасно поставити їй правильно сформульоване запитання та звернути увагу на знаки-відповіді.

Терези (24.09 – 23.10)

Гороскоп на 7 січня для Терезів

Необхідно взяти до уваги будь-які факти, які стануть вам відомі цього дня – згодом вони допоможуть вам вирішити важливі життєві питання.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Гороскоп на 7 січня для Скорпіонів

День сприятливий для того, щоб і ходити в гості, і приймати гостей: у другому випадку вам вдасться зібрати чудову компанію та здивувати присутніх не лише багатим столом, а й розвагами.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Гороскоп на 7 січня для Стрільців

Рідкісний день, коли небажано займатися благодійністю, віддаючи гроші або речі, просочені вашою енергетикою, іншим людям, ви можете ненароком нашкодити собі.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Гороскоп на 7 січня для Козорогів

Відносини з коханою людиною залежатимуть лише від вас: чим більше ви в них вкладете, тим значнішою виявиться віддача, яку ви в результаті отримаєте, так що не скупіться.

Водолій (21.01 – 18.02)

Гороскоп на 7 січня для Водоліїв

Дослухавшись до слів людей, які вас оточують, навіть якщо вони не будуть безпосередньо стосуватися вас, ви — зовсім несподівано — зможете знайти відповідь на запитання, що вас цікавить.

Риби (19.02 – 20.03)

Гороскоп на 7 січня для Риб

Поява старого знайомого, якого ви давно не бачили, дозволить пережити кілька приємних хвилин, пов’язаних зі спогадами, але на продовження колишнього роману розраховувати не варто.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Гороскоп на 7 січня для всіх знаків Зодіаку: день, коли потрібно довіряти інтуїції

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: