Про жіноче відверто та з гумором!
Цікаво

Яка таємна зброя вашого знаку Зодіаку? Дізнайтеся просто зараз!

Найсексуальніший знак Зодіаку – Овен

Найсексуальнішим знаком Зодіаку вважається Овен. Представники цього сузір’я енергійні, привабливі, пристрасні й активні. Їм немає рівних в любовних утіхах. Овни привертають до себе увагу завдяки харизмі та внутрішній чарівності.

Найсильніший знак Зодіаку — Риби

Астрологи вважають, що найбільш сильним знаком Зодіаку є Риби. Це досить-таки дивно, адже представники цього сузір’я дуже вразливі та сентиментальні. Звідки ж у них сила? У Рибах заклалося дуже багато внутрішніх ресурсів, яких не мають інші сузір’я. І коли, наприклад, наполегливі та амбітні Овни і Козероги зазнають поразки, Риби займають досить міцні позиції. Можна сказати, що Риби гнуться, але не ламаються.

Найпідступніший знак Зодіаку — Скорпіон

Найбільш підступним знаком Зодіаку є Скорпіон. Якщо представники цього сузір’я починають мститися, то їх вже не зупиниш. Вони діють найвитонченішими методами, їх складно в чомусь викрити і запідозрити. Скорпіони — найбільш люті і небезпечні вороги.

Найгарніший знак Зодіаку – Стрілець

Найбільш привабливий зовні знак Зодіаку — це Стрілець. Люди цього сузір’я від природи зовні дуже гармонійно складені, що дає їм повне право називатися най-найпривабливішими. Крім того, вони завжди стежать за своїм зовнішнім виглядом, що ще раз підкреслює їх красу і привабливість.

Найвірніший знак Зодіаку – Діва

Найбільш вірним знаком Зодіаку астрологи вважають Діву. Люди цього сузір’я прагнуть знайти партнера на все життя і дуже ретельно підходять до вибору своєї другої половинки. І якщо вони когось обирають, то можна з повною впевненістю сказати, що зраджувати представники цього знаку точно не будуть.

Найдобріший знак Зодіаку – Телець

Найбільш добрим знаком Зодіаку є Телець. Він не любить конфліктувати, завжди м’який і тактовний у спілкуванні, що, звичайно, саме по собі є ознакою його приязні. Тельці можуть надати безоплатну допомогу, тим самим ще раз довівши, що у них найбільше серце.

Найбільш везучий знак Зодіаку — Близнюки

Найвезучішим знаком Зодіаку є Близнюки. Нерідко вони опиняються в потрібний час у потрібному місці, що робить їх більш успішними порівняно з іншими сузір’ями. Близнюки від природи оптимісти, а це вже становить 90% їх везіння. Завдяки своїй вдачі вони по праву можуть називатися найбільш щасливим знаком Зодіаку.

Найсімейніший знак Зодіаку – Рак

Найбільш домашнім та сімейним знаком Зодіаку вважається Рак. У представників цього сузір’я сімейні цінності стоять на першому місці. Вони прагнуть знайти собі гідного партнера, обзавестися затишним будиночком і народити купу дітей. Це найідеальніший знак Зодіаку для шлюбу та серйозних стосунків.

Найегоїстичніший знак Зодіаку – Лев

Найбільш егоїстичний знак Зодіаку – Лев. Незважаючи на свою щедрість і дружелюбність, представник цього сузір’я практично все робить на вигоду своїм бажанням. Вони люблять бути в центрі уваги, це наповнює їх енергією. Крім того, Леви дуже полюбляють похвалу і лестощі, так як відчувають себе в такі хвилини на висоті.

Найдружелюблніший знак Зодіаку – Терези

Найбільш товариським знаком Зодіаку вважаються Терези. Їм палець в рот не клади – дай тільки поговорити годинку-другу. Представник цього сузір’я знаходять насолоду в нових знайомствах. Коли вони в компанії, то відчувають себе впевнено і легко. Їм складно витримати навіть один день самотності.

Найбільш закритий знак Зодіаку – Козеріг

Найзакритішим знаком Зодіаку є Козеріг. Що на думці в людей цього сузір’я уявити дуже складно! Вони рідко кому-небудь довіряють свої почуття та переживання. І, найчастіше, на людях поводяться байдуже і холодно.

Найгеніальнішій знак Зодіаку – Водолій

Найбільш геніальнім знаком Зодіаку є Водолій. Представники цього сузір’я завжди генерують нові ідеї. У них дуже розвинена фантазія і творче мислення. Але іноді їм не вистачає сил довести до пуття свої задумки, і тому всі їх геніальні винаходи і проекти залишаються невизнаними.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Яка таємна зброя вашого знаку Зодіаку? Дізнайтеся просто зараз!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: