Про жіноче відверто та з гумором!
Думки, Корисно

7 речей, від яких потрібно відмовитись, щоб стати по-справжньому щасливими

Протягом усього нашого життя перед нами постійно виникають різні варіанти прийняття рішень, можливості та дороги, якими можна піти. Тому можна сказати, що різниця між життям щасливим і нещасним полягає в наших щоденних звичках. Ідеальне життя не гарантоване нікому з нас, але ви безумовно можете вплинути на його якість, приймаючи зважені рішення та вибираючи собі здоровіші та корисніші звички.

З огляду на все це закономірно виникає питання: які саме погані звички заважають нам стати щасливими?

1. Гра в жертву

Безсумнівно, у житті не раз виникатимуть моменти, коли ми будемо жертвами чиїхось необдуманих вчинків. Однак, коли відбувається подібне, у нас є два варіанти: почати зображати жертву або стати тим, хто зміг вижити. Якщо ми виберемо перший варіант, то зрештою зіллємося з цією роллю, відмовляючись від своїх сил і втрачаючи контроль над можливістю вибирати.

Вибравши шлях жертви, ви ніколи не звільнитеся від болю, залишаючись нещасними все своє життя.

2. Відмова утихомирити свого внутрішнього критика

У кожному із нас звучить тихий голос внутрішнього критика. Іноді цей голос виявляється корисним, спонукаючи нас ставати найкращими версіями себе. Але якщо його не контролювати, цей внутрішній критик може втратити зв’язок із реальністю та стати нашим найлютішим ворогом.

3. Перфекціонізм

Досконалості не існує. Немає нічого поганого в тому, щоб мати високі очікування від себе або бажати кращого життя. Але якщо ви прагнете досконалості, то завжди будете хотіти більшого, будучи нездатними домогтися заповітного ідеалу.

4. Бажання догоджати іншим

Якщо ви присвятили життя догодженню іншим, то програєте двічі. По-перше, тому що не можна догодити всім і одразу. По-друге, тому що ви ніколи не зможете узгодити свої потреби із чужими. Крім того, з часом ви перестанете звертати на себе увагу і перетворите своє життя на повний хаос, займаючись постійними пошуками визнання та прийняття. А цей шлях не приведе до щастя.

5. Страх перед змінами

Зміни завжди пов’язані із дискомфортом. Але зміни потрібні. Ми можемо або повернути собі комфорт, повернувшись у звичну для себе обстановку (та, яка більше не приносить нам ні радості, ні задоволення), або вийти із зони комфорту та стати найкращою версією себе.

6. Звичка дуже багато думати

Звичка все аналізувати виразно позбавляє людину щастя. Вона є повною протилежністю усвідомленості. Тому якщо ви помічаєте, що постійно зациклюєтесь на своїх думках, то зрештою убезпечіть себе від усього доброго у своєму житті. Не забувайте, що життя ця подорож, а не пункт призначення.

7. Нумбінг (психічне «оніміння»)

Це ще один і, мабуть, один із головних злодіїв людського щастя. Нумбінг часто пов’язаний з розвитком залежності, і він безперечно робить нас нещасними. У житті кожної людини бувають погані моменти, трапляються травми та речі, з якими важко впоратися. Викликані ними емоції настільки сильні, що наше перше бажання – сховати ці складні почуття якнайглибше. Нам хочеться приглушити свій розум та змусити ці почуття піти. Проте вирішити ці проблеми непросто. Головне не тікати від труднощів, як би сильно (і зрозуміло чому) нам цього не хотілося.

Якщо ми вирішуємо прийняти свої складні емоції, то зрештою все ж таки долаємо їх і стаємо тільки сильнішими. А якщо від них постійно тікати і намагатися придушити їх у собі, то вони накопичуватимуться і в результаті все одно знайдуть вихід, хочемо ми цього чи ні. І найчастіше це відбувається неприємним чином.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
7 речей, від яких потрібно відмовитись, щоб стати по-справжньому щасливими

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: